20 bezobrazno seksi cura koje u 2016. morate pratiti na Instagramu

KLJUČNI PODACI
  • FHM vas je odlučio upoznati s mladim damama na koje biste ove godine trebali obratiti pažnju
Piše: G.Ba
utorak, 19.1.2016. 20:50
Smanji veli�inu slova Tekst Pove�aj veli�inu slova

Foto: Instagram

AKO ŽELITE zanemariti sve ružno i iritantno što se događa oko vas i posvetiti se nečemu uistinu lijepom, na pravom ste mjestu. S obzirom na to da su prvi tjedni 2016. godine iza nas, FHM vas je odlučio upoznati s mladim damama na koje biste ove godine trebali obratiti pažnju.

Moderna tehnologija donijela nam je društvene mreže, a za promatranje komada najbolji je Instagram. One naravno nisu sramežljive pa svoje obožavatelje gotovo svakog dana obraduju nekom seksi fotkom.

Da ne duljimo, krenimo s listom 20 nevjerojatno seksi cura s Instagrama koje morate pratiti u 2016. godini.

Demi Rose

 

Great day shooting with @GavinGlave here's a BTS iPhone Snap 😝

Fotografiju objavljuje Demi Rose 🇨🇴🇬🇧 (@demirosemawby)

Anna Nystrom

Yovanna Ventura

 

I'm so bad with captions. So here's some sun emojis 🌞🌞🌞

Fotografiju objavljuje Yovanna Ventura (@yoventura)

Nina Agdal

 

Cant find my pants.

Fotografiju objavljuje Nina Agdal (@ninaagdal)

Jourdan Dunn

 

Burberry bathroom selfie #LCM

Fotografiju objavljuje Jourdan Dunn (@officialjdunn)

Georgia May Jagger

 

Getting ready for #minniestyleuk exhibition with my @mulberry_editor biker pouch in hot pink and @ashleywilliamslondon dress

Fotografiju objavljuje Georgia May Jagger (@georgiamayjagger)

Ashley Graham

 

My plane, my rules.. My 8th lingerie collection with @additionelle drops *Tuesday Jan 19th!* #sexystateofmind

Fotografiju objavljuje A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham)

Karlie Kloss

 

#fitnessfriday 👊🏼

Fotografija koju objavljuje @karliekloss

Emily DiDonato

 

100% dream team today! ❤ @yutsai88 @italogregorio @hungvanngo @imgmodels @sbermood

Fotografiju objavljuje Emily DiDonato (@emilydidonato)

Joan Smalls

 

🌛Buenas Noches🌜

Fotografiju objavljuje Joan Smalls (@joansmalls)

Lara Stone

 

Never a bad hair day with @stephanelancien and @lorealparisofficial #elseve #lorealparis 💁🏼💕

Fotografiju objavljuje Lara Stone (@lara_stone)

Mirgaeva Galinka

 

GN😴

Fotografiju objavljuje galinka.mirgaeva@gmail.com (@mirgaeva_galinka)

Sahara Ray

Cindy Prado

 

Started my morning with @matefitme as always ☺ #matefit #matefitad

Fotografiju objavljuje Cindy Prado (@cindyprado)

Rosie Roff

 

... no tan lines... 💫 Thank you @ryandwyerphoto xx

Fotografiju objavljuje Rosie Roff 🌹 (@rosieroff)

Josephine Skriver

 

chasing summer.☀🌺 @victoriassecret #vsswim

Fotografiju objavljuje Josephine Skriver (@josephineskriver)

Paris Dylan

 

'say you'll never let me go..'🎶💘

Fotografiju objavljuje 🌻Paris (@parisdylan550)

Alice Peneaca

 

Look into my eyes :))) 🐒

Fotografiju objavljuje Alice Peneaca ♏ (@alicepeneaca)

Ola Kowal

 

#mirrorcheck 🙄 #szindy

Fotografiju objavljuje Ola Kowal (@szindy)

Sharam Diniz 

Komentari
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.
Vezano
Vijesti  |  Tagovi
  • Nema vezanih vijesti

Lajk

Punkerica predvidjela budućnost: Poruka koju nosi na svojoj jakni se mnogima neće svidjeti!
Punkerica predvidjela budućnost: Poruka koju nosi na svojoj jakni se mnogima neće svidjeti!
Najnovije
Podržite jedini hrvatski neovisni medij.
Molimo vas, ugasite AdBlock na Indexu.

U proteklih 15 godina Index.hr je pisao o Sanaderu dok su drugi mediji šutjeli. Pisali smo o Todoriću i Mamiću dok su im se drugi uvlačili u guzicu. Otkrili smo Linića i za to platili visoku cijenu. Index vam je pri tom potpuno besplatan.

Podržite jedini hrvatski neovisni medij gašenjem AdBlocka na Indexu te šeranjem naših članaka.

Hvala,


i redakcija Indexa
SAZNAJTE KAKO UGASITI ADBLOCK NA INDEXU