AKE BYDGOSZCZ: REZULTATI

Piše:
subota, 19.6.2004. 22:25
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Rezultati prvoga dana Elitne skupine Atletksog kupa Europe u poljskom Bydgoszczu:L

ATLETIČARI,

100 m (-3,2 m/s):

1. Lukasz Chyla (Polj) 10.42

2. Ronald Pognon (Fra) 10.43

3. Ronny Ostwald (Njem) 10.49

4. Simone Collio (Ita) 10.53

5. Andrej Jepišin (Rus) 10.62

6. Troy Douglas (Niz) 10.80

7. Chritopher Sandin (Šve) 10.85

Mark Lewis-Francis (VB) dikvalificiran

400 m:

1. Timothy Benjamin (VB) 45.37

2. Ingo Schultz (Njem) 45.50

3. Leslie Djhone (Fra) 45.73

4. Piotr Klimczak (Polj) 46.04

5. Anton Galkin (Rus) 46.10

6. Andrea Barberi (Ita) 46.17

7. Jimisola Laursen (Šve) 46.50

8. Youssef El Rhalfioui (Niz) 46.51

1500 m:

1. Mehdi Baala (Fra) 3:49.13

2. Michael East (VB) 3:49.53

3. Jurij Boržakovski (Rus) 3:50.99

4. Marko Koers (Niz) 3:51.35

5. Toni Mohr (Njem) 3:51.85

6. Zbigniew Graczyk (Polj) 3:52.08

7. Christian Obrist (Ita) 3:53.22

8. Ahmed Mohamed (Šve) 3:53.80

5000 m:

1. John Mayock (VB) 14:44.71

2. Sergej Ivanov (Rus) 14:44.75

3. Moktar Benhari (Fra) 14:44.78

4. Salvatore Vincenti (Ita) 14:46.96

5. Kamiel Maase (Niz) 14:47.46

6. Yared Shegumo (Polj) 14:48.08

7. Thorsten Gombert (Njem) 14:54.14

8. Erik Sjoeqvist (Šve) 14:57.36

400 m prepone:

1. Christopher Rawlinson (VB) 48.59

2. Naman Keita (Fra) 49.04

3. Boris Gorban (Rus) 49.71

4. Thomas Kortbeek (Niz) 49.82

5. Pawel Januszewski (Polj) 50.07

6. Gianni Carabelli (Ita) 50.22

7. Andreas Wickert (Njem) 50.82

8. Niklas Larsson (Šve) 53.14

dalj:

1. Christopher Tomlinson (VB) 8,28 m

2. Salim Sdiri (Fra) 8,24

3. Vitalij Škurlatov (Rus) 8,13

4. Tomasz Mateusiak (Polj) 8,02

5. Nils Winter (Njem) 7,99

6. Nicola Trentin (Ita) 7,96

7. Jurgen Cools (Niz) 7,68

8. Robert Bagge (Šve) 7,30

vis:

1. Stefan Holm (Šve) 2,32 m

2. Grzegorz Sposob (Polj) 2,32

3. Roman Fricke (Njem) 2,27

4. Nicola Ciotti (Ita) 2,27

5. Dalton Grant (VB) 2,20

5. Vjačeslav Voronin (Rus) 2,20

7. Gregory Gabella (Fra) 2,20

8. Joost Van Bennekom (Niz) 2,11

kugla:

1. Carl Myerscough (VB) 20,85 m

2. Rutger Smith (Niz) 20,56

3. Ralf Bartels (Njem) 20,54

4. Tomasz Majewski (Polj) 19,90

5. Paolo Dal Soglio (Ita) 19,84

6. Pavel Čumačenko (Rus) 19,47

7. Gaetan Bucki (Fra) 18,69

8. Magnus Lohse (Šve) 18,17

kladivo:

1. Szymon Ziolkowski (Polj) 77,27 m

2. Markus Esser (Njem) 76,97

3. Nicola Vizzoni (Ita) 76,16

4. Sergej Kirmasov (Rus) 73,62

5. Frederic Pouzy (Fra) 69,78

6. Bengt Johansson (Šve) 68,98

7. Mick Jones (VB) 68,56

8. Ronald Gram (Niz) 67,12

4x100 m:

1. Velika Britanija 38.67

2. Poljska 38.68

3. Njemačka 38.76

4. Italija 38.87

5. Francuska 38.87

6. Rusija 38.95

7. Švedska 39.52

8. Nizozemska 39.54

UKUPNO:

1. Velika Britanija 60,5

2. Poljska 55

3. Francuska 53

4. Njemačka 50

5. Rusija 47,5

6. Italija 41

7. Nizozemska 30

8. Švedska 22



ATLETIČARKE,

100 m (- 1,9 m/s):

1. Christine Arron (Fra) 11.23

2. Julija Tabakova (Rus) 11.39

3. Glory Alozie (Špa) 11.49

4. Joice Maduaka (VB) 11.56

5. Oksana Kajdaš (Ukr) 11.65

6. Sina Schielke (Njem) 11.65

7. Daria Onysko (Polj) 11.75

8. Efrosani Patsou (Grč) 11.91

400 m:

1. Olga Kotljarova (Rus) 50.09

2. Antonina Jefremova (Ukr) 51.79

3. Solene Desert (Fra) 52.09

4. Claudia Marx (Njem) 52.11

5. Donna Fraser (VB) 52.32

6. Grazyna Prokopek (Polj) 52.40

7. Chryssoula Goudenoudi (Grč) 53.04

8. Julia Alba (Špa) 53.87

800 m:

1. Olga Raspopova (Rus) 2:00.24

2. Claudia Gesell (Njem) 2:01.27

3. Susan Scott (VB) 2:01.35

4. Virginie Fouquet (Fra) 2:01.63

5. Anna Zagorska (Polj) 2:02.07

6. Esther Desviat (Špa) 2:02.22

7. Tetjana Petljuk (Ukr) 2:04.64

8. Constantina Efentaki (Grč) 2:05.61

3000 m:

1. Gulnara Samitova (Rus) 8:49.48

2. Lidia Chojecka (Polj) 8:52.60

3. Zulema Fuentes-Pila (Špa) 8:59.20

4. Margaret Maury (Fra) 9:03.30

5. Antje Moeldner (Njem) 9:07.51

6. Kate Reed (VB) 9:10.95

7. Tetjana Holovčenko (Ukr) 9:17.34

8. Nika Pagona (Grč) 9:40.57

400 m prepone:

1. Fani Chalkia (Grč) 54.16

2. Jekaterina Bikert (Rus) 54.60

3. Malgorzata Pskit (Polj) 55.68

4. Anja Neupert (Njem) 55.84

5. Cora Olivero (Špa) 56.33

6. Elizabeth Fairs (VB) 56.73

7. Anastazija Rabčenjuk (Ukr) 56.92

8. Corinne Tafflet (Fra) 57.05

motka:

1. Anžela Balahonova (Ukr) 4,50 m

2. Monika Pyrek (Polj) 4,40

3. Tatjana Polnova (Rus) 4,30

4. Georgia Tsiligiri (Grč) 4,30

5. Vanessa Boslak (Fra) 4,20

6. Zoe Brown (VB) 3,90

7. Naroa Agirre (Špa) 3,90

. Carolin Hingst (Njem) 0

troskok:

1. Ana Pjatih (Rus) 14,85 m

2. Chrysopigi Devetzi (Grč) 14,81

3. Olena Govorova (Ukr) 14,78

4. Carlota Castrejana (Špa) 14,31

5. Liliana Zagacka (Polj) 14,02

6. Aurelie Talbot (Fra) 13,61

7. Silvia Otto (Njem) 13,32

8. Ashia Hansen (VB) 13,32

disk:

1. Ekaterini Vogoli (Grč) 64,25

2. Franka Dietzsch (Njem) 61,42

3. Joanna Wisniewska (Polj) 60,51

4. Melina Robert-Michon (Fra) 60,49

5. Oksana Jesipčuk (Rus) 57,75

6. Philippa Roles (VB) 57,05

7. Natalija Fokina (Ukr) 56,98

8. Irache Quintanal (Špa) 53,12

koplje:

1. Aggeliki Tsiolakoudi (Grč) 62,80 m

2. Steffi Nerius (Njem) 59,42

3. Valerija Zabruskova (Rus) 58,88

4. Tetjana Ljahovič (Ukr) 58,67

5. Mercedes Chilla (Špa) 56,46

6. Barbara Madejczyk (Polj) 56,10

7. Goldie Sayers (VB) 52,90

8. Nadine Auzeil (Fra) 50,22

4x100 m:

1. Francuska 42.41

2. Rusija 42.93

3. Ukrajina 43.43

4. Njemačka 44.08

5. Poljska 44.62

6. Grčka 44.80

7. Španjolska 44.81

8. Velika Britanija 45.02

UKUPNO:

1. Rusija 69

2. Francuska 46

3. Poljska 46

4. Njemačka 45

5. Grčka 44

6. Ukrajina 44

7. Španjolska 34

8. Velika Britanija 31

(Hina) xzm yzm

Komentari
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
  • Nema vezanih vijesti
Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije