• 20. kolo Primere
  • Atletico - Rayo 3:1
Piše: S.Č
subota, 24.1.2015. 22:01

ATLETICO je večeras na svojem Vicente Calderonu, rekli bismo rutinski svladao Rayo Vallecano s 3:1 i učvrstio se na trećem mjestu Primere nakon 20 odigranih kola.

Domaći, za koje je od prve minute krenuo Mandžukić zabio je prvi gol već u 9. minuti kad je pogrešku gostujuće obrane iskoristio Francuz Griezmann.

Isti igrač udvostručio je prednost domeće momčadi u 22. minuti kad mu je sjajno glavom asistirao Mandžukić. U 35. gosti dolaze do daha nakon prekrasnog gola Roberta Trashorrasa.

Ipak, u 56 minuti jedan ubačaj Manucho skreće u svoju mrežu i to je bio kraj nadanja za Vallecano.

Mario Mandžukić je igrao do 70 minute kad ga je zamijenio Fernando Torres.