ATLETIKA - RUSKINJE I ŠPANJOLCI NAJBOLJI

Piše:
subota, 15.2.2003. 20:21
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Ruske atletičarke i španjolski atletičari pobjednici su Europskog kupa održanog u njemačkom Leipzigu.

Ruskinje su slavile sa 60 bodova ispred Njemačke (49) i Velike Britanije (40), dok su Španjolci (56) pobijedili ispred Njemačke (56) i Francuske (49).

REZULTATI:

ATLETIČARI:

1. Španjolska 56

2. Njemačka 56

3. Francuska 49

4. Rusija 49

5. Italija 47

6. Poljska 46

7. Velika Britanija 39

8. Grčka 24

ATLETIČARKE:

1. Rusija 60

2. Njemačka 49

3. Velika Britanija 40

4. Francuska 40

5. Poljska 40

6. Španjolska 37

7. Grčka 32

8. Rumunjska 31

60 m:

1. Jason Gardener (VB) 6,552. Aristotelis Gavelas (GrČ) 6,613. Andrej JepiČin (Rus) 6,70

400 m:

1. Mark Plawgo (Pol) 46,762. David Canal (Špa) 46,933. Jamie Baulch (VB) 46,99

800 m:

1. Rene Herms (Njem) 1:48,65 2. Dimitri Bogdanov (Rus) 1:49,30 3. Nicolas Aissat (Fra) 1:49,43

1500 m:1. Juan C. Higuero (Špa) 3:41,642. Said Chebill (Fra) 3:42,273. Zbigniew Graczyk (Polj) 3:42,55

60 m prepone:

1. Mike Fenner (Njem) 7,682. Andrea Giaconi (Ita) 7,743. Ladji Doucoure (Fra) 7,77
TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA

3000 m:

1. Yousef El-Nasri (Špa) 8:00,28 2. Jan Fitschen (Njem) 8:00,59 3. Lorenzo Perrone (Ita) 8:01,15

Štafeta (200/400/600/800 m):

1. Francuska 4:14,42 2. Poljska 4:15,18 3. Velika Britanija 4:16,38

Vis:

1. Alessandro Talotti (Ita) 2,282. Jaroslav Ribakov (Rus) 2,26 3. Roman Fricke (Nem) 2,24

Dalj:

1. Yago Lamela (Špa) 8,09 2. Ruslan Gataulin (Rus) 7,97 3. Chris Tomlinson (VB) 7,97

Kugla:

1. Ralf Bartels (Njem) 19,69 2. Manuel Martinez (Špa) 19,60 3. Ivan Jukov (Rus) 19,58

ATLETIČARKE:

60 m:

1. Christine Arron (Fra) 7,18 2. Marina Kislova (Rus) 7,24 3. Esther Moeller (Nem) 7,30

400 m:

1. Grit Breuer (NJem) 51,91 2. Catherine Murphy (VB) 52,63 3. Natalja Antjuk (Rus) 52,66

800 m:

1. Mayte Martinez (špa) 2:03,142. Joanne Fenn (VB) 2:03,703. Anna Jakubczak (PolJ) 2:04,03

1500 m:

1. Hayley Tullett (VB) 4:08,63 2. Julia Koenkova (Rus) 4:09,10 3. Lidia Chojecka (Polj) 4:10,79

3000 m:

1. Galina Bogomolova (Rus) 8:55,41 2. Sabrina Mockenhaupt (Njem)8:56,33 3. Wioletta Janowska (Polj) 9:00,77

60 m prepone:

1. Glory Alozie (Špa) 7,94 2. Linda Ferga (Fra) 8,06 3. Flora Redoumi (Grč) 8,17

Štafeta (200/400/600/800 m):

1. Rusija 4:41,69 2. Njemačka 4:49,40 3. Rumunjska 4:52,62

Motka:

1. Svetlana Feofanova (Rus) 4,65 2. Annika Becker (Njem) 4,50 3. Monika Pyrek (Polj) 4,30

Troskok:

1. Adelina Gavrila (Rum) 14,23 2. Olga Vasdeki (Grč) 14,07 3. Carlota Castrejana (Špa) 14,01

Komentari
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
  • Nema vezanih vijesti
Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije