Atletika

Atletika: Rezultati Zlatne lige

Piše:
nedjelja, 12.9.2004. 16:54
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

REZULTATI posljednjeg ovosezonskog atletskog mitinga Zlatne lige, u Berlinu:

ATLETIČARI:

Disk:

1. Virgilijus Alekna (Lit) 68.12 m

2. Mario Pestano (Špa) 66.69

3. Vasiliy Kaptyukh (Blr) 65.45

4. Aleksander Tammert (Est) 65.05

5. Frantz Kruger (JA) 64.99

6. Casey Malone (SAD) 64.56

7. Zoltan Kovago (Mađ) 64.33

8. Libor Malina (Češ) 61.53

9. Torsten Schmidt (Njem) 60.95

400 m prepone:

1. Bayano Kamani (Pan) 48.55 s

2. Kemel Thompson (Jam) 48.70

3. Dai Tamesue (Jap) 48.96

4. James Carter (SAD) 49.16

5. Bershawn Jackson (SAD) 49.39

6. Jiri Muzik (Češ) 49.86

7. Andreas Wickert (Njem) 51.31

5,000 m:

1. Kiprono Choge Augustine (Ken) 12:57.01

2. Mulugeta Wendimu (Eti) 12:57.05

3. Salim Jawher Mushir (Bah) 13:00.40

4. Kiprotich Songok Boniface (Ken) 13:01.13

5. James Kwalia (Ken) 13:02.24

6. Boniface Kiprop (Uga) 13:05.47

7. Mark Bett (Ken) 13:19.21

8. Luke Kipkosgei (Ken) 13:21.99

9. Nicholas Kemboi (Ken) 13:22.99

10. Hillary Chenonge (Ken) 13:23.56...

1,500 m:

1. Paul Korir (Ken) 3:32.46

2. Alex Kipchirchir (Ken) 3:32.50

3. Timothy Kiptanui (Ken) 3:32.65

4. Kamal Boulahfane (Alž) 3:32.85

5. Laban Rotich (Ken) 3:33.48

6. Ivan heshko (Ukr) 3:34.06

7. Rui Silva (Por) 3:34.17

8. Robert Rono (Ken) 3:34.55

9. Ali Saidi-Sief (Alž) 3:34.99

10. Michael East (VB) 3:36.01...

200 m:

1. Asafa Powell (Jam) 20.24

2. Frank Fredericks (Nam) 20.25

3. Joshua J.Johnson (SAD) 20.54

4. Tobias Unger (Njem) 20.63

5. Olusoji A. Fasuba (Niga) 20.65

6. Sebastian Ernst (Njem) 20.84

7. Patrick Johnson (Aus) 20.95

8. John Capel (SAD) 20.96

ATLETIČARKE:

Dalj:

1. Tatjana Lebedeva (Rus) 6.89

2. Irina Simagina (Rus) 6.71

3. Bianca Kappler (Njem) 6.42

4. Grace Upshaw (SAD) 6.37

5. Tunde Vaszi (Mađ) 6.31

6. Katrin van Buehren (Njem) 6.22

7. Denisa Scerbova (Češ) 6.21

8. Urzula Gutowicz-Westhof (Njem) 6.15

9. Heike Drechsler (Njem) 5.92

Kugla:

1. Nadežda Ostapčuk (Blr) 20.36

2. Nadine Kleinert (Njem) 18.52

3. Cleopatra Borel (TT) 18.49

4. Elisangela Adriano (Bra) 18.40

5. Krystyna Zabawska (Polj) 18.21

6. Lieja Tunks (Niz) 18.18

7. Nadine Beckel (Njem) 16.00

Skok u vis:

1. Jelena Slesarenko (Rus) 2.00

2. Amy Acuff (SAD) 2.00

3. Hestrie Cloete (JA) 1.97

4. Viktorija Stjopina (Ukr) 1.94

5. Irina Mikhalchenko (Ukr) 1.94

5. Venelina Veneva (Bug) 1.94

7. Viktorija Serjogina (Rus) 1.94

8. Inha Babakova (Ukr) 1.90...

100 m prepone:

1. Joanna Hayes (SAD) 12.46

2. Olena Krasovska (Ukr) 12.66

3. Glory Alozie (Špa) 12.72

4. Susanna Kallur (Šve) 12.73

5. Lacena Golding-Clarke (Jam) 12.74

6. Jenny Adams (SAD) 12.75

7. Linda Ferga-Khodadin (Fra) 12.85

8. Mariya Korotejeva (Rus) 12.86

9. Melissa Morrison (SAD) 13.35

100 m:

1. Debbie Ferguson (Bah) 11.14

2. Ivet Lalova (Bug) 11.19

3. Aleen Bailey (Jam) 11.19

4. Tayna Lawrence (Jam) 11.22

5. Kim Gevaert (Bel) 11.31

6. Sherone Simpson (Jam) 11.33

7. Abiodun Oyepitan (VB) 11.36

8. Lyubov Perepelova (Uzb) 11.50

9. Delphine Atangana (Kam) 11.87
Komentari
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije