Međunarodni nogomet

Bacca slomio SAD, Kolumbija treća na Copa Americi

Piše: Hina
nedjelja, 26.6.2016. 09:43

NOGOMETNA reprezentacija Kolumbije osvojila je treće mjesto na ovogodišnjoj jubilarnoj Copa Americi koja se igra u povodu 100. godišnjice održavanja prvog kontinentalnog nogometnog natjecanja, oni su u utakmici za brončano odličje u Glendaleu svladali domaćina SAD sa 1:0 (1:0).

Strijelac jedinog gola bio je Carlos Bacca (31).

U finalu će se u noći s nedjelje na ponedjeljak (2 sata po hrvatskom vremenu) u East Rutherfordu sastati branitelj naslova Čile i Argentina.

Čile i Argentina susreli su se i u finalu prošlogodišnje Cope kada je Čile pred svojim navijačima u Santiagu osvojio prvi naslov kontinentalnog prvaka i to boljim izvođenjem 11-eraca.