Balotelli nakon derbija bježao od navijača, Mancini poručio: "Mario, počni razmišljati o poslu"

• Manchester City - Manchester united 2:3
  • Roberto Mancini kritizirao Marija Balotellija
Piše: I.G.
ponedjeljak, 10.12.2012. 11:43

MARIO BALOTELLI imao je tešku večer u derbiju protiv Manchester Uniteda. "Crveni vragovi" pobijedili su City u gradsom derbiju sa 2:3 golom Van Persieja u posljednjim minutama utakmice, a talijanski reprezentativac bijesno je napustio stadion nakon što ga je trener zamijenio već u 52. minuti.

Roberto Mancini opet ima problema s Balotellijem, igračem kojeg je do sada branio i pokušao na sve načine zadržati na Ettihadu. Napadač je svom sunarodnjaku prilikom izlaska samo uputio ljutit pogled i produžio u svlačionicu.

"Volim Marija, ali važno je da počne razmišljati o svom poslu. Ima razloga igrati dobro, ne može igrati kao u ovoj utakmici. Želim vidjeti više od njega", rekao je nakon utakmice Mancini i dodao:

"Kad imate igrača Marijeve kvalitete, teško je razumijeti zašto sve to baca kroz prozor. Vidio sam u svojoj karijeri fantastične igrače koji na kraju nisu napravili ništa od svoje karijere. Ne želim da i Mario tako završi, bilo bi to loše za njega".

United je pobjedom na vodećoj poziciji Premiershipa pobjegao na šest bodova ispred Cityja.

Balotelli se vratio na klupu pogledati kraj utakmice, a nakon završetka se našao na udaru Unitedovih navijača koji su ispred stadiona lako uočili njegov "maskirni" Bentley i krenuli u verbalni obračun s tamnoputim napadačem.