Barcelona u dvije minute preokrenula protiv Villarreala, Rakitiću samo pet minuta

• Barcelona je nastavila lov na Real pobjedom protiv Villarreala 3:2 u 21. kolu Primere
Piše: A.Ha.
nedjelja, 1.2.2015. 23:11

BARCELONA je nastavila lov na Real pobjedom protiv Villarreala 3:2 u 21. kolu Primere.

Cheryshev je u 30. minuti šokirao Camp Nou i doveo Villarreal u vodstvo, a izjednačenje Barceloni donio je Neymar u posljednjoj minuti prvog poluvremena.

Međutim, u 51. minuti novi šok za Katalonce. Vietto vraća vodstvo gostima, ali je Barcelona već do 55. minute preokrenula golovima Rafinhe i Messija.

Ivan Rakitić odigrao je samo posljednjih pet minuta za drugoplasiranu momčad Primere, koja za vodećim Realom zaostaje bod uz utakmicu više.