Barcelona u polufinalu Kupa kralja, Celta izbacila Atletico

• Nogometaši Barcelone pobijedili su Athletic Bilbao 3:1 na Camp Nou i ukupnim rezultatom 5:2 prošli u polufinale španjolskog kupa
Piše: A.Ha.
četvrtak, 28.1.2016. 00:37

NOGOMETAŠI Barcelone pobijedili su Athletic Bilbao 3:1 na Camp Nou i ukupnim rezultatom 5:2 prošli u polufinale španjolskog kupa.

Gosti su poveli pogotkom Inakija Williamsa u 12. minuti, a izjednačio je Luis Suarez početkom drugog dijela. Prednost Barceloni donio je Gerard Pique u 81. minuti, a konačan rezultat postavio je Neymar u sudačkoj nadoknadi. Ivan Rakitić odigrao je cijelu utakmicu za pobjedničku momčad.

U drugoj četvrtfinalnoj utakmici Celta Vigo je pobijedila Atletico Madrid 3:2 na Vicente Calderonu i izbacila ga iz Kupa nakon što je prva utakmica završila 0:0.