• Borussia M. - Borussia D. 1:1
  • Furth - Bayer 0:0
Piše: D.D.
nedjelja, 24.2.2013. 19:54

ODIGRANE su dvije posljednje utakmice 23. kola Bundeslige, a obje su završile bez pobjednika. Borussia Mönchengladbach ugostila je na domaćem terenu Borussiju Dortmund, dok je Bayer remizirao bez golova kod posljednje momčadi prvenstva Fürtha.

Borussia Dortmund povela je u 31. minuti preko Götzea koji je bio precizan s bijele točke, dok je do izjednačenja došlo u 67. minuti kada je Younes smjestio loptu iza Romana Weidenfellera.

S druge strane, Bayer je propustio kazniti kiks Borussije Dortmund te je odigrao 0:0 kod posljednje ekipe na ljestvici.