Bayern Muenchen - Schalke 04 5:3

srijeda, 4.12.2002. 23:24

NOGOMETAŠI munchenskog Bayerna u susretu su trećeg kola njemačkog kupa nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca pobijedili Schalke 04 sa 5:3.

Nakon 120 minuta igre nije bilo pogodaka. Sva petorica igrača Bayerna (Ballack, Jeremis, Hargreaves, Niko Kovač i Santa Cruz) bila su uspješna prilikom izvođenja jedanaesteraca, dok su u redovima Schalkea pogotke postigli Mueller, Vermant, Hajto i Wilmots, a Sand je uzdrmao vratnicu.

Robert Kovač je za Bayern odigrao cijelu utakmicu, dok je njegov brat Niko u igru ušao u 97. minuti umjesto Kuffoura.