Beckham zabio već u 3. minuti

subota, 30.8.2003. 21:39

MANJE od tri minute bile su potrebne Davidu Beckhamu da upiše svoj prvi pogodak za madridski Real u prvenstvu Španjolske.

U dvoboju 1. kola na Santiago Bernabeu protiv Betisa, kojega je Real dobio sa 2-1 Beckham je doveo svoju novu momčadu u vodstvo već u trećoj minuti na asistenciju Ronalda. Nakon što je Juanito u 34. minuti izjednačio na 1-1, novo vodstvo i pobjedu Realu osigurao je Ronaldo u 61. minuti.

U drugom dvoboju prvoga kola igranom u subotu rano navečer Espanyol i Real Sociedad su odigrali 1-1. Poveli su domaći preko Pierrea Womea u 23., a izjednačio je Darko Kovačević u 57. minuti.