Bišćan donio pobjedu Panathinaikosu

PANATHINAIKOS je učvrstio svoju treću poziciju pobjedom nad Egaleom s 2:0 u posljednjem kolu grčke lige ove godine. Strijelac drugog pogotka bio je Igor Bišćan.

Egaleo - Panathinaikos 0:2

Gosti su u u drugom poluvremenu poveli golom Vangelisa Mantizosa u 67. minuti, a proslavljeni hrvatski nogometaš, koji je osvojio Ligu prvaka prošle godine s Liverpoolom, postavio je konačni rezultat 11 minuta prije kraja susreta.

Asistent je bio Papadopoulos, a ovo je bio prvi gol Igora Bišćana otkako je u Grčkoj.

Uz Bišćana, u momčadi Panathinaikosa igrali su i Galinović, čija je mreža ostala prazna te Anthony Šerić koji je igrao do 80. minute kada ga je zamijenio Leontiou.

Sljedeću utakmicu Panathinaikos igra 7. siječnja na domaćem terenu s Larissom.

Na ljestvici grčke lige nakon 14. kola i dalje je vodeća momčad Olympiakos koji je pobijedio kod kuće Levadiakos. Jedini zgoditak postigao je Predrag Đorđević iz jedanaesterca u 9. minuti susreta.

Olypiakos ima 35 bodova, a u "stopu" ga slijedi AEK s bodom manje. Panthinaikos ima 27 bodova, tri više od trećeplasiranog Xanthia.

EGALEO: Sidibi, Papoutsis, Edusei (20´ Popov), Zapropoulos, Psomas, Omo (46´ Tsatsos), Chloros, Marić (80´ Cezarek), Fotakis, Manpusakis, Nikolopoulos.

PANATHINAIKOS: Galinović, Nillson, Darlas (80´ Kotsios), Moris, Bišćan, Charalampidis (52´ Gekas), Conceicao, Gonzalez, Šerić (80´ Leontiou), Papadopoulos, Mantzios