• Alan Anderson ubacio je 26 poena u pobjedi Toronta kod NY Knicksa
  • Boston je svladao Chicago Bullse, a Tony Parker je spasio Spurse od poraza protiv Clevelanda
Piše: D.D.
četvrtak, 14.2.2013. 11:29

BOSTON CELTICSI pobijedili su Chicago Bullse sa 71:69, a utakmica je bila katastrofalna ako gledamo šuterski učinak. Obje ekipe su prespavale drugu i treću četvrtinu, a Celtic je do pobjede došao u posljednjoj dionici. Najefikasniji u redovima Chicaga bio je Noah sa 16 poena, dok je Belinelli dodao 12 koševa. Celticse je do pobjede predvodio Bass sa 14 poena, dok je Garnett postigao 11 koševa.

San Antonio Spursi dobili su Cleveland 96:95, zanimljivo je da su Cavaliersi imali pet poena prednosti tri minute prije kraja utakmice. Međutim, Spursi su ubacili u višu brzinu, a Tony Parker tricom 3 sekunde prije kraja utakmice rješava pitanje pobjednika.

Najefikasniji kod Spursa bio je Parker koji je ubacio 24 poena, dok je Waiters kod Clevelanda postigao 20 koševa.

Vince Cater je prestigao Larryja Birda na vječitoj ljestvici strijelaca. Carter je, naime, u pobjedi protiv Sacramenta ubacio 26 poena te je tako zasjeo na 29. mjesto vječite ljestvice. Inače, Dallas je slavio 123:100.

Bivši Cibonaš Alan Anderson ubacio je 26 poena u pobjedi Toronta protiv New York Knicksa. Raptorsi su slavili 92:88, a poraženu ekipu predvodio je Smith s 26 koševa. Od ostalih utakmica spomenimo da je Charlotte izgubio na gostovanju kod Indiane 101:77, Orlando je poražen na domaćem parketu protiv Atlante 76:108, a Brooklyn je svladao Denver 119:108. New Orleans je pregazio Portland 99:63, Philadelphia je pala na gostovanju kod Milwaukeea 94:92, Utah je bio bolji od Minnesote 93:97, dok su Dallas i LA Clippersi svladali Sacramento (123:100), odnosno Houston (106:96).