Chelsea na +7 nakon kiksa Cityja, Kramariću 20 minuta u novom porazu Leicestera

• Aston Villa - Chelsea 1:2
  • Manchester City - Hull 1:1
Piše: L.Š.
subota, 7.2.2015. 18:37

CHELSEA se nakon 24. kola engleskog Premiershipa dodatno približio naslovu prvaka. Mourinhova momčad je slavila kod Aston Ville s 2:1, golovima Hazarda i Ivanovića, što im je u kombinaciji s kiksom Manchester Cityja donijelo sedam bodova prednosti.

City je na svom terenu dugo gubio od Hulla, Meyler je bio strijelac za goste u 35. minuti, ali u drugoj minuti sudačke nadoknade Milner je spasio bod aktualnom prvaku.

Leicester je ostao prikovan za dno nakon domaćeg poraza od Crystal Palace 0:1, a Kramarić je ušao u igru tek u 71. minuti. Izgubio je istim rezultatom kod kuće i QPR, Kranjčar nije ulazio u igru, a pobjednički gol za Southampton zabio je Mane u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Swansea je na svom terenu odigrao 1:1 sa Sunderlandom, strijelci su bili Defoe za goste i Ki Sung-Yong za domaćine, a u ranijoj utakmici dana Tottenham je u derbiju sjevernog Londona svladao Arsenal.