Chelsea pregazio Fulham, Tevez donio pobjedu Cityju

• City - Wigan 1:0
  • West Ham - United 2:2
Piše: A. Ha.
srijeda, 17.4.2013. 23:09

CHELSEA je ostvario veliku pobjedu u borbi za Ligu prvaka. Na gostovanju je svladao Fulham s 3:0 u zaostaloj utakmici 29. kola Premiershipa.

Topovskim udarcem David Luiz doveo je Chelsea u vodstvo u 30. minuti, a Fulham je s dva gola dokrajčio John Terry. Kapetan "Bluesa" za 2:0 zabio je u 43. minuti, a konačan rezultat postavio je u 71. Mladen Petrić je za Fulham igrao do 82. minute.

Manchester City s minimalnih 1:0 pobijedio je Wigan. Pobjedu "Građanima" donio je Carlos Tevez sedam minuta prije kraja utakmice.

Manchester United osvojio je bod na gostovanju kod West Hama. Završilo je 2:2, a West Ham je dvaput vodio golovima Ricarda Vaz Tea i Mohameda Diamea. United se vraćao golovima Antonija Valencije i Robina van Persieja.