HNL

Ćiro započeo s pobjedom

ponedjeljak, 27.6.2005. 16:10

U PRIJATELJSKOJ utakmici odigranoj u Celju, splitski je Hajduk pobijedio Publikum Celje rezultatom 3:1. Uvjerljivom pobjedom, prva utakmica Bijelih pod vodstvom Ćire Blaževića tako je uspješno završila za novog trenera.

Vodstvo utakmice preuzeli su domaćini čiji je igrač Robnik u 33. minuti zabio gol za 1:0. Izjednačujući zgoditak postigao je na samom kraju prvog poluvremena Hrvoje Vejić.

Veznjak Frane Čačić promijenio je tijek utakmice u 54. minuti zgoditkom za 2:1 gostiju. Mario Grgurović je u 88. minuti zapečatio sudbinu Celjana te postiže zgoditak za konačnih 3:1.

Prijateljska utakmica, odigrana u nedjelju navečer, dio je priprema momčadi Hajduka prije utakmice 2. pretkola Lige prvaka koju Bijeli igraju protiv mađarskog prvaka Debrecena.