• Cagliari je u utakmici 34. kola Serie A sa 4:0 svladao Parmu
Piše: A.Ha.
ponedjeljak, 4.5.2015. 22:35

CAGLIARI je u utakmici 34. kola Serie A sa 4:0 svladao Parmu.

Pitanje pobjednika bilo je riješeno još u prvom poluvremenu koje je Cagliari dobio s 3:0 golovima Ekdala, Fariasa i M`Pokua. Konačan rezultat postavio je svojim četvrtim ligaškim golom Čop preciznim udarcem s deset metara u 63. minuti. Hrvatski napadač odigrao je cijelu utakmicu, a imao je još jednu priliku za postizanje gola, no gostujući vratar Iacobucci bio je uspješniji.

Bitnom pobjedom Cagliari se približio na šest bodova od zone spasa, a Parma je već ispala.