Davis Cup: Raspored susreta 1. kola
Tekst se nastavlja ispod oglasa
RASPORED susreta prvog kola Svjetske skupine Davis Cupa:
ŠVEDSKA - BRAZIL
PETAK:Andreas Vinciguerra - Gustavo KuertenJonas Bjorkman - Andre Sa
SUBOTA:Jonas Bjorkman/Magnus Larsson - Gustavo Kuerten/Andre Sa
NEDJELJA:Jonas Bjorkman - Gustavo Kuerten
Andreas Vinciguerra - Andre Sa
- - - -
RUMUNJSKA - FRANCUSKA
Tekst se nastavlja ispod oglasa
PETAK:Adrian Voinea - Sebastien GrosjeanAndrei Pavel - Nicolas Escude
SUBOTA:Andrei Pavel/Gabriel Trifu Fabrice Santoro/Michale Llodra
NEDJELJA:Andrei Pavel - Sebastien GrosjeanAdrian Voinea - Nicolas Escude
- - - -
ČEŠKA - RUSIJA
PETAK:Jiri Novak - Nikolaj DavydenkoRadek Stepanek - Mikhail Južnji
SUBOTA:Martin Damm/Cyril Suk - Jevgeni Kafelnikov/Mikhail Južnji
NEDJELJA:Jiri Novak - Mikhail JužnjiRadek Stepanek - Nikolaj Davidenko
- - - -
NIZOZEMSKA - ŠVICARSKA
PETAK:Sjeng Schalken - Michel KratochvilRaemon Sluiter - Roger Federer
SUBOTA:Paul Haarhuis/Martin Verkerk - Roger Federer/George Bastl
NEDJELJA:Sjeng Schalken - Roger FedererRaemon Sluiter - Michel Kratochvil
HRVATSKA - SAD
PETAK:Ivan Ljubičić - Mardy FishMario Ančić - James Blake
SUBOTA:Goran Ivanišević/Ivan Ljubičić - James Blake/Mardy Fish
NEDJELJA:Ivan Ljubičić - James BlakeMario Ančić - Mardy Fish
- - - -
ŠPANJOLSKA - BELGIJA
PETAK:Juan Carlos Ferrero - Christophe RochusCarlos Moya - Xavier Malisse
SUBOTA:Alex Corretja/Albert Costa - Olivier Rochus/Kristof Vliegen
NEDJELJA:Juan Carlos Ferrero - Xavier MalisseCarlos Moya - Christophe Rochus
AUSTRALIJA - VELIKA BRITANIJA
PETAK:Mark Philippoussis - Alan MackinLleyton Hewitt - Alex Bogdanovic
SUBOTA:Lleyton Hewitt/Todd Woodbridge - Arvind Parmar/Miles MacLagan
NEDJELJA:Lleyton Hewitt - Alan MackinMark Philippoussis - Alex Bogdanovic
ŠVEDSKA - BRAZIL
PETAK:Andreas Vinciguerra - Gustavo KuertenJonas Bjorkman - Andre Sa
SUBOTA:Jonas Bjorkman/Magnus Larsson - Gustavo Kuerten/Andre Sa
NEDJELJA:Jonas Bjorkman - Gustavo Kuerten
Andreas Vinciguerra - Andre Sa
- - - -
RUMUNJSKA - FRANCUSKA
PETAK:Adrian Voinea - Sebastien GrosjeanAndrei Pavel - Nicolas Escude
SUBOTA:Andrei Pavel/Gabriel Trifu Fabrice Santoro/Michale Llodra
NEDJELJA:Andrei Pavel - Sebastien GrosjeanAdrian Voinea - Nicolas Escude
- - - -
ČEŠKA - RUSIJA
PETAK:Jiri Novak - Nikolaj DavydenkoRadek Stepanek - Mikhail Južnji
SUBOTA:Martin Damm/Cyril Suk - Jevgeni Kafelnikov/Mikhail Južnji
Tekst se nastavlja ispod oglasa
NEDJELJA:Jiri Novak - Mikhail JužnjiRadek Stepanek - Nikolaj Davidenko
- - - -
NIZOZEMSKA - ŠVICARSKA
PETAK:Sjeng Schalken - Michel KratochvilRaemon Sluiter - Roger Federer
SUBOTA:Paul Haarhuis/Martin Verkerk - Roger Federer/George Bastl
NEDJELJA:Sjeng Schalken - Roger FedererRaemon Sluiter - Michel Kratochvil
HRVATSKA - SAD
Tekst se nastavlja ispod oglasa
PETAK:Ivan Ljubičić - Mardy FishMario Ančić - James Blake
SUBOTA:Goran Ivanišević/Ivan Ljubičić - James Blake/Mardy Fish
NEDJELJA:Ivan Ljubičić - James BlakeMario Ančić - Mardy Fish
- - - -
ŠPANJOLSKA - BELGIJA
PETAK:Juan Carlos Ferrero - Christophe RochusCarlos Moya - Xavier Malisse
SUBOTA:Alex Corretja/Albert Costa - Olivier Rochus/Kristof Vliegen
Tekst se nastavlja ispod oglasa
NEDJELJA:Juan Carlos Ferrero - Xavier MalisseCarlos Moya - Christophe Rochus
AUSTRALIJA - VELIKA BRITANIJA
PETAK:Mark Philippoussis - Alan MackinLleyton Hewitt - Alex Bogdanovic
SUBOTA:Lleyton Hewitt/Todd Woodbridge - Arvind Parmar/Miles MacLagan
NEDJELJA:Lleyton Hewitt - Alan MackinMark Philippoussis - Alex Bogdanovic
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati