Davis Cup
Davis Cup

Davis Cup: Raspored

Piše:
srijeda, 17.9.2003. 11:47
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

RASPORED dvoboja Davis Cupa koji se igraju ovoga vikenda:

SVJETSKA SKUPINA, POLUFINALE

AUSTRALIJA - ŠVICARSKA (Melbourne,podloga rebound ace na otvorenom)

Australija: Leyton Hewitt, Mark Philippoussis, Wayne Arthurs, Todd Woodbridge, John Fitzgerald (cap)

Švicarska: Roger Federer, Ivo Heuberger, Michel Kratochvil, George Bastl, Marc Rosset (cap)

ŠPANJOLSKA - ARGENTINA (Malaga, zemlja)

Španjolska: Juan Carlos Ferrero, Carlos Moya, Albert Costa, Alex Corretja, Jordi Arrese (cap)

Argentina: Gaston Gaudio, Mariano Zabaleta, Lucas Arnold, Agustin Calleri, Gustavo Luza (cap)


SVJETSKA SKUPINA BARAŽ (Pobjednici ostaju u Svjetskoj skupini, poraženi ispadaju)

AUSTRIJA - BELGIJA (Portschach, zemlja)

Austrija: Stefan Koubek, Jurgen Melzer, Julian Knowle, Alexander Peya, Guenter Bresnik (cap)

Belgija: Olivier Rochus, Xavier Malisse, Christophe Rochus, Kristof Vliegen, Steven Martens (cap)


KANADA - BRAZIL (Calgary,taraflex dvorana)

Kanada: Frank Dancevic, Simon Larose, Dabiel Nestor, Frederic Niemeyer, Grant Connell (cap)

Brazil: Gustavo Kuerten, Flavio Saretta, Andre Sa, Ricardo Mello, Ricardo Acioly (cap)


TAJLAND - ČEŠKA (Bangkok, beton)

Tajland: Paradorn Srichaphan, Danai Udomchoke, Attapol Rithiwattanapong, Narathorn Srichaphan, Chanachai Srochaphan (cap)

Češka: Jiri Novak, Thomas Berdych, Bohdan Ulihrach, David Rikl, Cyril Suk (cap)

NJEMAČKA - BJELORUSIJA (Sundern, zemlja)

Njemačka: Rainer Schuettler, Nicolas Kiefer, Lars Burgsmuller, Alexander Waske, Patrik Kuhnen (cap)

Bjelorusija: Max Mirnji, Vladimir Volčkov, Aleksandar Švec, Aleksandar Skripko, Sergej Teterin (cap)

MAROKO - VELIKA BRITANIJA (Casablanca, zemlja)

Maroko: Younes El Aynaoui, Hicham Arazi, Mounir El Aarej, Jalal Chafai, Karim Alami (cap)

Velika Britanija: Tim Henman, Greg Rusedski, Arvind Parmar, Alex Bogdanovic, Roger Taylor (cap)

NIZOZEMSKA-INDIJA (Zwolle,greenset dvorana)

Nizozemska: Martin Verkerk, John van Lottum, Sjeng Schalken, Raemon Sluiter, Tjerk Bogtstra (cap)

Indija: Mahesh Phupathi, Prakash Amritraj, Rohan Bopanna, Harsh Mankad, Ramesh Krishnan (cap)

EKVADOR - RUMUNJSKA (Quito, zemlja)

Ekvador: Nicolas Lapentti, Giovanni Lapentti, Carlos Avellan, Luis Morejon, Raul Viver (cap)

Rumunjska: Victor Hanescu, Razvan Sabau, Florin Mergea, Horia Tecau, Adrian Marcu (cap)

SLOVAČKA - USA (Bratislava, zemlja)

Slovačka: Karol KuČera, Dominik Hrbaty, Karol Beck, Michal Mertinak, Miloslav Mecir (cap)

USA: Andy Roddick, James Blake, Bob Bryan, Mike Bryan, Patrick McEnroe (cap)

EURO-AFRIČKA ZONA, I SKUPINA, BARAŽ ZA OSTANAK

Norveška - Luksemburg, Zimbabve - Italija.

SKUPINA II, BARAŽ ZA I SKUPINU

Danska - Južna Afrika, Grčka - SiCG
Komentari
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije