Deportivo pobijedio Real Madrid!

nedjelja, 31.8.2008. 23:06

NOGOMETAŠI Deportiva su u četvrtak na Poljudu slavili protiv Hajduka u Kupu Uefe, a tri dana kasnije su na premijeri Primere pobijedili aktualnog prvaka, madridski Real s 2:1.

Nogometaši Reala su veliki dio utakmice imali loptu u nogama, pokušavali dugim akcijama nauditi domaćinu, dok je Deportivo skučen u svoj šesnaesterac čekao šansu, te iz kontre bio daleko opasniji od suparnika.

Mista je u 26. minuti doveo domaćina u vodstvo, a Real je izjednačio u sjajnom trenutku za njih. Odmah na startu drugog poluvremena je Ruud van Nistelrooy pogodio za 1:1 i to je bio 4999. pogodak Reala u povijesti Primere.

No, 5000. nisu dočekali u La Coruni. S druge strane Lopo je pogodio za 2-1 i Deportivo je tako došao do velike pobjede na startu novog prvenstva. Do kraja utakmice Real nije imao ozbiljniju šansu iz koje je mogao izjednačiti.