HNL

Dinamo bolji od Slavena

petak, 24.1.2003. 14:36

DINAMO i Slaven Belupo na pripremama u Poreču odigrali su prijateljsku utakmicu u kojoj  je uvjerljivo s 3:1 pobijedio zagrebački klub.

Već u prvih 10 minuta susreta rezultat je bio 2:1 za Dinamovce.

Prvi i drugi pogodak za plave postigao je odličan Ivica Olić. U 3. minuti zabio je na asistenciju Polovanca, a u 10. minuti na dodavanje Agića prošao je 2 koprivnička igrača i sam krenuo prema vrataru Slavena kojeg je bez problema svaladao.

Između 2 Olićeva gola, igrači Belupa zabili su pogodak iz jedanaesterca kojeg je skrivio Butina jer je srušio Dodika.

Do kraja prvog poluvremena igralo se dosta izjednačeno, a istakli su se Kosić kod Belupa, i Mitu kod Dinama.

U drugom poluvremenu Ćiro je izveo pričuvni sastav koji se također uspio suprotstaviti Belupu.

Ćiro Blažević prvi je put predstavio Dinamo u formaciji 4-4-2, a igrači su pokazali da mogu odlično odigrati i u toj formaciji.