Europa liga

Dinamo prošao nakon negledljive utakmice

srijeda, 15.10.2003. 22:10

POBJEDA od 3:1 u Maksimiru pokazala se više nego dovoljnom. Dinamo je s 0:0 nakon negledljivo dosadne utakmice u Budimpešti prošao u drugo kolo Kupa UEFA.

U prvom poluvremenu nije bilo niti jedne izgledne prilike, najuzbudljiviji moment bio je zapravo bezopasan dalekometni udarac Kranjčara.

U sastavu Dinama zbog kartona nije bilo Agića i Drpića, dok je Da Silva bio odsutan zbog ozljede. Već u šestoj minuti ozlijedio se Šarlija, na vratima ga je zamijenio nezagrijani Turina.

Šarlija je svim silama želio ostati na golu, ali šepao je i odmah izbacio loptu van terena kako bi zatražio zamjenu.

S nekoliko solidnih intervencija na slabašne udarce Mađara, Turina je sigurno ušao u utakmicu.

Dinamo je bio bolja momčad, ako to išta znači s obzirom na očajnu igru MTK, a prave prilike vidjeli smo tek u posljednjim minutama utakmice. Mitu je promašio dvije prilike, od toga jednu stopostotnu, a Kranjčar jednu.