Dujmović odigrao cijelu utakmicu u porazu od Rubina

nedjelja, 14.3.2010. 14:10

Tekst: Totalsport

NOGOMETAŠI Rubin Kazana, aktualni prvaci Rusije i trenutačni sudionici osmine finala Europa lige, uspješno su otvorili novu sezonu u domaćim okvirima.

Na domaćem terenu je Rubin Kazan pobjedom od 2:0 protiv moskovskog Lokomotiva krenuo u obranu naslova, makar su do tri boda došli prilično sretno. Naime, do 88. minute je na semaforu stajalo 0:0, ali su u završnici domaći igrači uspjeli dva puta svladati gostujućeg vratara.

U 88. minuti je strijelac bio Gorbanec, dok je u zadnjim sekundama meča poentirao i Buharov. Podsjetimo da je ovaj potonji igrač nedavno donio Rubinu prvi naslov u sezoni jer je pogotkom odlučio domaću Superkup utakmicu protiv CSKA (1:0).

U redovima gostiju igrao je svih 90 minuta i hrvatski nogometaš Tomislav Dujmović, koji je u 63. minuti zaradio žuti karton.