Borilački sportovi
Borilački sportovi

EP boks: Rezultati

Piše:
nedjelja, 22.2.2004. 22:05
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

REZULTATI dvoboja osmine finala sa Europskog prvenstva u boksu koje se održava u Puli:

KATEGORIJA DO 48 KG:

MOHAMED NASIR/WAL - VJAČESLAV GOJAN/MOL 23-43

SALIM SALIMOV/BUG - DARAN LANGLEY/ENG 27-18

ALFONSO PINTO/ITA - CONOR AHERN/IRS 2-0 - PREKID U 3. RUNDI

RENATO STOJANOVIĆ/HRV - VLADISLAVS SOKOLOVS/LAT 0-2 - PREKID U 3. RUNDI

LUKASZ MASZCZYK/POLJ - MUMI VELI/MAK 28-47

SERGEJ KAZAKOV/RUS - GEORGIJ ČAGAJEV/UKR 34-26

REDOUANE ASLOUM/FRA - NALBANDYAN ALEXAN/ARM 25-42

JEYHUN ABIYEV/AZE - PAL BEDAK/MAĐ 21-41

KATEGORIJA DO 51 KG:

PAUL HYLAND/IRS - FUAD ASLANOV/AZE 17-27

ANDRZEJ RZANY/POLJ - MIRSAD AHMETI/HRV 22-12

KADRI KORDEL/TUR - MATTHEW EDMONDS/WAL 2-0 - PREKID U 3. RUNDI

DON BROADHURST/ENG - NIKOLOZ IZORIA/GRU 16-35

IVAN STAPOVIC/LIT - DOBRESCU BOGDAN/RUM 0-2 - PREKID U 3. RUNDI

IGORI SAMOILENCO/MOL - RUSLAM RACHIMOV/NJEM 18-28

BATO-MUNKO VANKEV/BJE - GEORGIJ BALAKČIN/RUS 0-2 BEZ BORBE

ALEKSANDER VLADIMIROV/BUG - JEROME THOMAS/FRA 0-2 - PREKID U 3. RUNDI

KATEGORIJA DO 54 KG:

IVAN DUNKA/ČEŠ - AGHASI MAMMADOV/AZE 21-23

ALI HALLAB/FRA - MUHAMED ALIJA/MAK 50-23

MARIO PISANTI/ITA - ADRZEJ LICZIK/POLJ 33-35

NEBOJŠA ROSIĆ/BIH - ANDREAS PROPP/NJEM 13-39

NIKOLAJ ZAJCEV/EST - DETELIN DAKALIEV/BUG 0-2 - PREKID U 2. RUNDI

MAKSIM TRETJAK/UKR - BASHIR HASSAN/ŠVE 38-13

WALDEMAR CUCEREANU/RUM - HAVAŽI HACIGOV/BJE 38-33

ZSOLT BEDAK/MAĐ - GENADIJ KOVALEV/RUS 30-46

KATEGORIJA DO 57 KG:

ODYSSEAS SARIDIS/GRČ - MIHAIL BERNADSKI/BJE 0-2 - PREKID U 3. RUNDI

DENISS ZABINS/LAT - JUSSI KOIVULA/FIN 0-2 - PREKID U 3. RUNDI

VIOREL SIMION/RUM - DEVIS BOSCHIERO/ITA 2-0 - PREKID U 2. RUNDI

SEDAT TASCI/TUR - VITALI TAIBERD/NJEM 13-48

MARIUS NARKEVICIUS/LIT - THOVMASYAN HARUTYN/ARM 28-21

OLEG JEFIMOVIČ/UKR - KEDHAFI DJELKHIR/FRA 0-2 - PREKID U 2. RUNDI

RAIMKUL MALAHBEKOV/RUS - KONSTANTIN KUPATADZE/GRU 28-29

RAMADANI RIDVAN/MAK - KRZYSZTOF SZOT/POLJ 0-2 - PREKID U 2. RUNDI

KATEGORIJA DO 81 KG:

ROBERT KRAMBERGER/SLO - ALEKSY KUZIEMSKI/POLJ 21-37

ISTVAN SZUCS/MAĐ - CLEMENTE RUSSO/ITA 33-22

JANI RAUHALA/FIN - ARIPCADŽHIEV MAGOMED/BJE 14-35

YILDIRIM TARHAN/TUR - JEVGENIJ MAKARENKO/RUS 0-2 - PREKID U 2. RUNDI

ILIAS PAVLIDIS/GRČ - ANDRIJ FEDČUK/UKR 12-20

BABACAR KAMARA/ŠVE - MALUMYAN ARTAK/ARM 14-25

MIROSLAV KREPSTUL/LIT - MARIO ŠIVOLIJA/HRV 8-32

JOHN DOVI/FRA - IVAN RIBAC/SCG 19-29

KATEGORIJA DO 91 KG:

VEDRAN ĐIPALO/HRV - MATEUSZ MALUJDA/POLJ 42-17

SPIRIDON KLADUCHAS/GRČ - DANIEL BETTI/ITA 40-44

VITALIJ MIHJEJENKO/UKR - ALEKSANDER ALEKSEJEV/RUS 19-35

VUGAR ALAKPAROV/AZE - GYORGY HIDVEGI/MAĐ 43-25

DIMITRI PUKHAEV/GRU - KUBRAT PULEV/BUG 10-29

VITALIJUS SUBACIUS/LIT - ZUJEV VUKTAR/BJE 7-29

ERTUGRUL ERGEZEN/TUR - THOVMASYAN MARAT/ARM 40-17

MEMNUH HADŽIĆ/BiH - DAVID DOLAN/ENG 23-16
Komentari
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije