EP gimanstika: Filip Ude osvojio srebro u vježbi na tlu

nedjelja, 18.4.2004. 12:55

MLADI hrvatski gimnastičar Filip Ude medaljom je zaključio svoj juniorski staž. Ude je na Europskom prvenstvu u Ljubljani osvojio srebrnu medalju u vježbi na tlu u kokurenciji juniora.

Mladi Čakovčanin za svoju je izvedbu na tlu dobio ocjenu 9.437, zlatnu je medalju osvojio Nijemac Fabian Hambuechen s ocjenom 9.587, a brončanu Rus Dmitrij Barkalov s ocjenom 9.262.

U nedjlejnom finalu po spravama nastupio je još jean hrvatski junior, Robert Seligman koji je na konju s hvataljkama zauzeo šesto mjesto s ocjenom 8.625. Zlato je pripalo Britancu Louisu Smithu (9.575), srebro Mađaru Vidu Hidvegiju (9.550), a bronca Rumunju Cosminu Popescuu (9.500).