EP PLIVANJE - REZULTATI (2)

Piše:
srijeda, 12.5.2004. 19:40
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Rezultati finala s Europskog prvenstva u plivanju, što se održava u Madridu:L

PLIVAČICE:

100 m slobodno:

1. Malia Metella (Fra) 54.46

2. Marleen Veldhuis (Niz) 54.86

3. Nery Mantey Niangkouara (Grč) 55.05

4. Josefin Lillhage (Šve) 55.31

4. Alena Popchanka (Blr) 55.31

6. Federica Pellegrini (Ita) 55.33

7. Hanna-Maria Seppala (Fin) 55.36

8. Martina Moravcova (Slk) 55.39

100 m prsno:

1. Svitlana Bondarenko (Ukr) 1:09.23

2. Elena Bogomazova (Rus) 1:09.37

3. Mirna Jukić (Aut) 1:09.41

3. Maria ?stling (Šve) 1:09.41

5. Chiara Boggiatto (Ita) 1:09.69

6. Majken Thorup (Dan) 1:09.91

7. Ekaterina Kormačeva (Rus) 1:10.31

8. Madelon Baans (Niz) 1:10.65

800 m slobodno:

1. Erika Villaecija (Špa) 8:31.26

2. Anja Carman (Slo) 8:37.10

3. Camelia Potec (Rum) 8:37.56

4. Simona Paduraru (Rum) 8:37.71

5. Melissa Caballero (Špa) 8:44.28

6. Marianna Lymperta (Grč) 8:45.03

7. Lotte Friis (Dan) 8:48.51

8. Simona Ricciardi (Ita) 8:49.22

9. Teresia Gimholt (Šve) 8:53.79

10. Chantal Strasser (Švi) 8:55.16

11. Olga Beresnyeva (Ukr) 8:57.11

12. Ivanka Moralieva (Bug) 8:59.72

13. Ann Berglund (Šve) 9:00.77

14. Ana Dangalakova (Bug) 9:08.90

15. Charlotte Johannsen (Dan) 9:25.72

16. Lavra Babic (Slo) 9:33.94

5 km:
TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA

1. Britta Kamrau (Njem) 59:11.3

2. Stefanie Biller (Njem) 59:14.4

3. Xenia Lopez (Špa) 59:16.3

4. Melissa Pasquali (Ita) 59:19.3

5. Gina Mohr (Njem) 59:20.2

6. Yurema Requena (Špa) 1:00:04.1

7. Chiara Pasquali (Ita) 1:00:34.8

8. Claudia Barsi (Mađ) 1:01:31.6...

PLIVAČI:

200 m mješovito:

1. Markus Rogan (Aut) 1:59.79

2. Jani Sievinen (Fin) 2:00.43

3. Massimiliano Rosolino (Ita) 2:00.53

4. Alessio Boggiatto (Ita) 2:00.54

5. Tamas Kerekzarto (Mađ) 2:02.90

6. Istvan Bathazi (Mađ) 2:03.30

7. Vytautas Janusaitis (Lit) 2:03.31

8. Cezar Badita (Rum) 2:03.39

100 m slobodno:

1. Filippo Magnini (Ita) 48.87

2. Pieter van den Hoogenband (Niz) 49.33

3. Christian Galenda (Ita) 49.55

4. Andrei Kapralov (Rus) 49.57

5. Karel Novy (Švi) 49.66

6. Eduard Lorente (Špa) 49.77

7. Yuriy Yegoshyn (Ukr) 49.84

8. Peter Mankoc (Slo) 50.07

10 km:

1. Jevgeni Kočkarov (Rus) 1:45:21.5

2. Massimiliano Parla (Ita) 1:45:22.8

3. Anton Sanachev (Rus) 1:45:23.9

4. Samuele Pampana (Ita) 1:45:24.5

5. Petar Stoychev (Bug) 1:45:24.7

6. Stephane Gomez (Fra) 1:45:27.6

7. Ben Hoffmann (Njem) 1:45:28.2

8. Roman Petukhov (Rus) 1:45:29.5...

(Hina) xdl ydl

Komentari
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
  • Nema vezanih vijesti
Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije