EP PLIVANJE - REZULTATI KVALIFIKACIJA
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Rezultati kvalifikacijskih nadmetanja drugog dana Europskog prvenstva u 25metarskim plivalištima u Dublinu:L
PLIVAČI:
50 m leđno (prvih 16 ulazi u polufinale):
1. Thomas Rupprath (Njem) 23.89
2. Toni Helbig (Njem) 24.08
3. ANTE MAŠKOVIĆ (HRV) 24.61
4. Darius Grigalionis (Lit) 24.61
5. Gregor Tait (VB) 24.67
6. Vjačeslav Širšov (Ukr) 24.79
7 .Arkadi Vjačanin (Rus) 24.80
8. Orn Arnarson (Isl) 24.81
9. Tero Raty (Fin) 24.89
10. Peter Mankoc (Slo) 24.89
11. Jevgeni Alešin (Rus) 24.99
12. Jakob Andersen (Dan) 24.99
13. Flori Lang (Švi) 25.04
14. Orel Oral (Tur) 25.07
15. Aristeidis Grigoriadis (Grč) 25.19
16. Blaz Medvesek (Slo) 25.21
- - - - -
400 m mješovito (prvih 8 ulazi u finale):
1. Laszlo Cseh (Mađ) 4:07.34
Tekst se nastavlja ispod oglasa
2. Robin Francis (VB) 4:08.90
3. Alessio Boggiatto (Ita) 4:10.17
4. Aleksei Kovrigin (Rus) 4:11.03
5. Tamas Kerekjarto (Mađ) 4:11.09
6. Igor Berezutskiy (Rus) 4:11.76
7. Lukasz Wojt (Polj) 4:12.60
8. Massimiliano Rosolino (Ita) 4:12.61
- - - - -
100 m slobodno (prvih 16 ulazi u polufinale):
1. Pieter v.d. Hoogenband (Niz) 47.60
2. Herbst Stefan (Njem) 47.99
3. Filippo Magnini (Ita) 48.12
4. Denis Pimankov (Rus) 48.15
5. Peter Mankoc (Slo) 48.18
6. Matthew Kidd (VB) 48.24
7. Johan Kenkhuis (Niz) 48.26
8. Andrei Kapralov (Rus) 48.28
9. Christian Galenda (Ita) 48.29
10. Carsten Dehmlow (Njem) 48.40
11. Yuri Yegoshin (Ukr) 48.41
12. Bartosz Kizierowski (Polj) 48.50
13. Saulius Binevicius (Lit) 48.51
14. Martin Verner (Češ) 48.72
15. Paulius Viktoravicius (Lit) 48.87
16. Attila Zubor (Mađ) 48.90
= = = = = = = = =
PLIVAČICE:
50 m delfin (prvih 16 ulazi u polufinale):
1. Hinkelien Schreuder (Niz) 26.77
2. Martina Moravcova (Slk) 26.80
3. Chantal Groot (Niz) 26.82
4. Anna Karin Kammerling (Šve) 26.87
5. Fabienne Nadarajah (Aut) 26.90
6. Johanna Sjoberg (Šve) 26.97
7. Jeanette Ottesen (Dan) 27.04
8. Aleksandra Urbanczyk (Polj) 27.04
9. Tine Bossuyt (Bel) 27.07
10. Triin Aljand (Est) 27.08
11. Vered Borochovski (Izr) 27.19
12. Judith Draxler (Aut) 27.26
13. Malia Metella (Fra) 27.29
14. Rosalind Brett (VB) 27.33
15. Janine Pietsch (Njem) 27.33
16. Fabienne Dufour (Bel) 27.43
- - - - -
100 m mješovito (prvih 16 ulazi u polufinale):
1. Hanna Shcherba (Blr) 1:01.74
2. Alenka Kejzar (Slo) 1:02.02
3. Alison Sheppard (VB) 1:02.08
4. Sara Parise (Ita) 1:02.23
5. Hanna Erikson (Šve) 1:02.34
6. Svetlana Karpeeva (Rus) 1:03.12
7. Jane Trepp (Est) 1:03.19
8. Julie Hjort-Hansen (Dan) 1:03.30
9. Tatiana Rouba (Špa) 1:03.42
10. Petra Klosova (Češ) 1:03.43
11. Fabienne Dufour (Bel) 1:03.48
12. Andrea Simakova (Češ) 1:03.52
13. Yana Tolkatcheva (Rus) 1:03.53
14. Elisabeth Jarland (Nor) 1:03.86
15. Sophie de Ronchi (Fra) 1:03.95
16. Jane Kaljonen (Fin) 1:03.98
- - - - - -
200 m prsno (prvih 8 ulazi u finale):
1. Anne Poleska (Njem) 2:22.13
2. Mirna Jukic (Aut) 2:23.09
3. Simone Weiler (Njem) 2:23.66
4. Kirsty Balfour (VB) 2:24.92
5. Natalia Hissamutdinova (Est) 2:26.38
6. Diana Remenyi (Mađ) 2:26.69
7. Chiara Boggiatto (Ita) 2:27.55
8. SMILJANA MARINOVIĆ (HRV) 2:27.83
- - - -
4 x 50 m slobodno (prvih 8 ulazi u finale):
1. Nizozemska 1:38.13 (svjetski rekord)
2. Njemačka 1:39.20
3. Švedska 1:40.29
4. Velika Britanija 1:40.78
5. Francuska 1:40.82
6. Češka 1:41.57
7. Grčka 1:41.94
8. Danska 1:42.17
(Hina) dl
PLIVAČI:
50 m leđno (prvih 16 ulazi u polufinale):
1. Thomas Rupprath (Njem) 23.89
2. Toni Helbig (Njem) 24.08
3. ANTE MAŠKOVIĆ (HRV) 24.61
4. Darius Grigalionis (Lit) 24.61
5. Gregor Tait (VB) 24.67
6. Vjačeslav Širšov (Ukr) 24.79
7 .Arkadi Vjačanin (Rus) 24.80
8. Orn Arnarson (Isl) 24.81
9. Tero Raty (Fin) 24.89
10. Peter Mankoc (Slo) 24.89
11. Jevgeni Alešin (Rus) 24.99
12. Jakob Andersen (Dan) 24.99
13. Flori Lang (Švi) 25.04
14. Orel Oral (Tur) 25.07
15. Aristeidis Grigoriadis (Grč) 25.19
16. Blaz Medvesek (Slo) 25.21
- - - - -
400 m mješovito (prvih 8 ulazi u finale):
1. Laszlo Cseh (Mađ) 4:07.34
2. Robin Francis (VB) 4:08.90
3. Alessio Boggiatto (Ita) 4:10.17
4. Aleksei Kovrigin (Rus) 4:11.03
5. Tamas Kerekjarto (Mađ) 4:11.09
6. Igor Berezutskiy (Rus) 4:11.76
7. Lukasz Wojt (Polj) 4:12.60
8. Massimiliano Rosolino (Ita) 4:12.61
- - - - -
100 m slobodno (prvih 16 ulazi u polufinale):
1. Pieter v.d. Hoogenband (Niz) 47.60
2. Herbst Stefan (Njem) 47.99
3. Filippo Magnini (Ita) 48.12
4. Denis Pimankov (Rus) 48.15
5. Peter Mankoc (Slo) 48.18
6. Matthew Kidd (VB) 48.24
7. Johan Kenkhuis (Niz) 48.26
8. Andrei Kapralov (Rus) 48.28
9. Christian Galenda (Ita) 48.29
10. Carsten Dehmlow (Njem) 48.40
11. Yuri Yegoshin (Ukr) 48.41
12. Bartosz Kizierowski (Polj) 48.50
Tekst se nastavlja ispod oglasa
13. Saulius Binevicius (Lit) 48.51
14. Martin Verner (Češ) 48.72
15. Paulius Viktoravicius (Lit) 48.87
16. Attila Zubor (Mađ) 48.90
= = = = = = = = =
PLIVAČICE:
50 m delfin (prvih 16 ulazi u polufinale):
1. Hinkelien Schreuder (Niz) 26.77
2. Martina Moravcova (Slk) 26.80
3. Chantal Groot (Niz) 26.82
4. Anna Karin Kammerling (Šve) 26.87
5. Fabienne Nadarajah (Aut) 26.90
6. Johanna Sjoberg (Šve) 26.97
7. Jeanette Ottesen (Dan) 27.04
8. Aleksandra Urbanczyk (Polj) 27.04
9. Tine Bossuyt (Bel) 27.07
10. Triin Aljand (Est) 27.08
11. Vered Borochovski (Izr) 27.19
12. Judith Draxler (Aut) 27.26
13. Malia Metella (Fra) 27.29
14. Rosalind Brett (VB) 27.33
Tekst se nastavlja ispod oglasa
15. Janine Pietsch (Njem) 27.33
16. Fabienne Dufour (Bel) 27.43
- - - - -
100 m mješovito (prvih 16 ulazi u polufinale):
1. Hanna Shcherba (Blr) 1:01.74
2. Alenka Kejzar (Slo) 1:02.02
3. Alison Sheppard (VB) 1:02.08
4. Sara Parise (Ita) 1:02.23
5. Hanna Erikson (Šve) 1:02.34
6. Svetlana Karpeeva (Rus) 1:03.12
7. Jane Trepp (Est) 1:03.19
8. Julie Hjort-Hansen (Dan) 1:03.30
9. Tatiana Rouba (Špa) 1:03.42
10. Petra Klosova (Češ) 1:03.43
11. Fabienne Dufour (Bel) 1:03.48
12. Andrea Simakova (Češ) 1:03.52
13. Yana Tolkatcheva (Rus) 1:03.53
14. Elisabeth Jarland (Nor) 1:03.86
15. Sophie de Ronchi (Fra) 1:03.95
16. Jane Kaljonen (Fin) 1:03.98
- - - - - -
Tekst se nastavlja ispod oglasa
200 m prsno (prvih 8 ulazi u finale):
1. Anne Poleska (Njem) 2:22.13
2. Mirna Jukic (Aut) 2:23.09
3. Simone Weiler (Njem) 2:23.66
4. Kirsty Balfour (VB) 2:24.92
5. Natalia Hissamutdinova (Est) 2:26.38
6. Diana Remenyi (Mađ) 2:26.69
7. Chiara Boggiatto (Ita) 2:27.55
8. SMILJANA MARINOVIĆ (HRV) 2:27.83
- - - -
4 x 50 m slobodno (prvih 8 ulazi u finale):
1. Nizozemska 1:38.13 (svjetski rekord)
2. Njemačka 1:39.20
3. Švedska 1:40.29
4. Velika Britanija 1:40.78
5. Francuska 1:40.82
6. Češka 1:41.57
7. Grčka 1:41.94
8. Danska 1:42.17
(Hina) dl
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati