EP PLIVANJE - REZULTATI

Piše:
petak, 13.12.2002. 17:50
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Rezultati finalnih disciplina drugog dana Europskog prvenstva u 25metarskom plivalištu u Riesi:

PLIVAČI:

50m leđno:

1. Thomas Rupprath (Njem) 23.66

2. Stev Theloke (Njem) 24.29

3. Darius Grigalionis (Lit) 24.62

4. Orn Arnarson (Izr) 24.70

5. Peter Horvath (Mađ) 24.80

6. Peter Mankoč (Slo) 24.86

7. Bastiaan Tamminga (Niz) 24.88

8. MIRO ŽERAVICA (HRV) 24.90

400 m mješovito:

1. Alessio Boggiatto (Ita) 4:07.44

2. Jacob Carstensen (Dan) 4:08.80

3. Laszlo Cseh (Mađ) 4:08.96

4. Istvan Bathazi (Mađ) 4:11.70

5. Dmytro Nazarenko (Ukr) 4:12.07

6. Michael Halinka (Izr) 4:13.60

7. Adrian Turner (VB) 4:14.51

8. Mihail Aleksandrov (Bug) 4:16.13

100m prsno:

1. Oleg Lisogor (Ukr) 59.09

2. Hugues Duboscq (Fra) 59.18

3. Jarno Pihlava (Fin) 59.49

4. Dimitri Komornikov (Rus) 59.72

5. Maxim Podoprigora (Aut) 1:00.04

6. Mladen Tepavcevic (Jug) 1:00.37

7. Remo Luetolf (Švi) 1:00.46

8. Davide Cassol (Ita) 1:00.60

100m dupin:

1. Thomas Rupprath (Njem) 50.77

2. Andriy Serdinov (Ukr) 51.57

3. Igor Marchenko (Rus) 51.61

4. James Hickman (VB) 51.66

5. Jevgeni Korotišin (Rus) 51.97

6. Pavel Lagoun (Blr) 52.30

7. Tero Valimaa (Fin) 52.51

8. Denis Silantjev (Ukr) 52.58

PLIVAČICE:

200 m prsno:

1. Mima Jukic (Aut) 2:21.66

2. Sarah Poewe (Njem) 2:21.99

3. Anne Poleska (Njem) 2:23.51

4. Jelena Bogomazova (Rus) 2:24.78

5. Agnes Kovacs (Mađ) 2:24.79

6. Diana Remenyi (Mađ) 2:26.46

7. Emma Igelstrom (Šve) 2:27.02

8. Jekaterina Kormačeva (Rus) 2:27.29

100m slobodno:

1. Alena Popčanka (Blr) 53.66

1. Martina Moracova (Slk) 53.66

3. Petra Dallmann (Njem) 54.03

4. Alison Sheppard (VB) 54.04

5. Marleen Veldhuis (Niz) 54.19

6. Josefin Lillhage (Šve) 54.50

7. Jana Myskova (Češ) 54.65

8. Chantal Groot (Niz) 54.76

100m leđno:

1. Antje Buschschulte (Njem) 58.60

2. Ilona Hlavackova (Češ) 59.61

3. Sarah Price (VB) 59.83

4. Stanislava Komarova (Rus) 59.92

5. Laure Manaudou (Fra) 59.93

6. Louise Ornstedt (Dan) 59.97

7. Janine Pietsch (Njem) 1:00.01

8. Iryna Amshennikova (Ukr) 1:00.58

50m delfin:

1. Anna-Karin Kammerling (Šve) 25.78

2. Lina Hallander (Šve) 26.74

3. Vered Borochovski (Izr) 26.87

4. Chantal Groot (Niz) 27.01

5. Judith Draxler (Aut) 27.13

6. Fabienne Nadarajah (Aut) 27.18

7. Nele Hofmann (Njem) 27.37

8. Angela San Juan (Špa) 27.57

4x50m slobodno:

1. Švedska 1:38.65 (Josefin Lillhage, Therese Alshammar, Anna-Karin Kammerling, Cathrin Carlzon)

2. Bjelorusija 1:39.03 (Aliksandra Herasimenia, Hanna Šerba, Sviatlana Khakhlova, Alena Popčanka)

3. Njemačka 1:39.56 (Antje Buschschulte, Dorothea Brandt, Petra Dallmann, Janine Pietsch)

4. Nizozemska 1:39.64 (Marleen Veldhuis, Suze Valen, Annabel Kosten, Chantal Groot)

5. Češka 1:39.82 (Sandra Kazikova, Petra Klosova, Ilona Hlavackova, Jana Myskova)

6. Velika Britanija 1:41.08(Alison Sheppard, Rosalind Brett, Melanie Marshall, Sarah Price)

7. Danska 1:42.21(Jeanette Ottesen, Karen Egdal, Eva Zachariassen, Sophia Skou)

8. Francuska 1:42.43 (Aurore Mongel, Laure Manaudou, Solenne Figues, Malia Metella)

Komentari
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
  • Nema vezanih vijesti
Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije