EP PLIVANJE: REZULTATI FINALA

Piše:
četvrtak, 13.5.2004. 19:30
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Rezultati finalnih utrka sa Europskog prvenstva u plivanju:L

PLIVAČI:

50 m leđno:

1. Stev Theloke (Njem) 25.61

2. Darius Grigalionis (Lit) 25.67

3. David Ortega (Špa) 25.69

4. Aristeidis Grigoriadis (Grč) 25.71

5. Arkadij Vjačanin (Rus) 26.09

6. Vjačeslav Širšov (Ukr) 26.23

7. Aschwin Wildeboer (Špa) 26.37

8. GORDAN KOŽULJ (HRV) 26.40

200 m prsno:

1. Paolo Bossini (Ita) 2:11.73

2. Dmitrij Komornikov (Rus) 2:12.02

3. Richard Bodor (Mađ) 2:13.27

4. Sergej Gerasimov (Rus) 2:13.78

5. Martin Gustavsson (Šve) 2:13.81

6. Stephan Perrot (Fra) 2:15.81

Jarno Pihlava (Fin) diskvalificiran

Maxim Podoprigora (Aut) diskvalificiran

200 m leptir:

1. Denis Silantiev (Ukr) 1:56.71

2. Ioan Gherghel (Rum) 1:56.82

3. Anatolij Poljakov (Rus) 1:57.45

4. Nikolaj Skvorcov (Rus) 1:58.20

5. Laszlo Cseh (Mađ) 1:58.33

6. Sergij Advena (Ukr) 1:58.53

7. Ioannis Drymonakos (Grč) 1:58.55

8. Juan Jose Ulacia (Špa) 2:01.51

5 km:

1. Fabio Venturini (Ita) 51:41.4

2. Alan Bircher (VB) 51:55.4

3. Stefano Rubaudo (Ita) 52:11.8

4. Jordi Jou (Špa) 52:12.0

5. Toni Franz (Njem) 52:15.8

6. Marco Formentini (Ita) 52:16.6

7. Alexander Studzinski (Njem) 52:20.0

8. Stephane Gomez (Fra) 52:20.4

9. Yannick Rieg (Fra) 52:20.8

10. Francisco Jose Hervas (Špa) 52:24.8

11. Moises Negron (Špa) 53:23.9

12. Sergej Rjazanov (Rus) 53:24.1

13. Emmanuel Poissier (Fra) 53:29.5

14. Danig Serebrenikov (Rus) 54:26.1

15. Jakub Fichtl (Češ) 55:01.9

16. Andreas Maurer (Njem) 55:14.3

17. Nikolaj Bocman (Rus) 56:42.6

18. Jure Bučar (Slo) 56:45.8

19. Pavel Srb (Češ) 58:06.8

PLIVAČICE:

200 m mješovito:

1. Jana Kločkova (Ukr) 2:12.56

2. Hana Ščerba (Bje) 2:15.03

3. Beatrice Caslaru (Rum) 2:15.70

4. Agnes Kovacs (Mađ) 2:16.11

5. Tatiana Rouba (Špa) 2:17.31

6. Zsuzsanna Jakabos (Mađ) 2:17.69

7. Celine Cartiaux (Fra) 2:17.77

8. Anja Klinar (Slo) 2:18.06

10 km:

1. Britta Kamrau (Njem) 1:54:24.0

2. Marta Nogues (Špa) 1:54:25.6

3. Angela Maurer (Njem) 1:54:26.0

4. Jekaterina Seliverstova (Rus) 1:54:26.4

5. Etta van der Weijoen (Niz) 1:54:29.1

6. Alessandra Romiti (Ita) 1:54:30.7

7. Floriane Richard (Fra) 1:54:35.1

8. Eva Crestacci (Ita) 1:54:42.4

9. Xenia Lopez (Špa) 1:54:47.2

10. Claudia Barsi (Mađ) 1:54:47.6

11. Stefanie Biller (Njem) 1:54:51.5

12. Esther Nunez (Špa) 1:54:54.3

13. Yvetta Hlavacova (Češ) 1:54:58.2

14. Denise Schrader (Švi) 1:57:05.8

(Hina) xzm yzm

Komentari
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
  • Nema vezanih vijesti
Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije