Fiorentina tricom ispratila Parmu, Badelj igrao deset minuta

• Fiorentina je u utakmici 36. kola Serie A na svom terenu pobijedila Parmu s 3:0
Piše: A.Ha.
ponedjeljak, 18.5.2015. 21:44

FIORENTINA je u utakmici 36. kola Serie A na svom terenu pobijedila Parmu s 3:0.

Gonzalo Rodriguez je u 13. minuti načeo goste, a Alberto Gilardino u 30. povećao vodstvo. Konačan rezultat postavio je Mohamed Salah u 56. minuti. Milan Badelj igrao je posljednjih deset minuta za pobjedničku momčad.

Ovom pobjedom Fiorentina je stigla na peto mjesto ljestvice s 58 bodova, dva više od šeste Genoe, a pet manje od četvrtog Napolija.

Parma je posljednja sa samo 17 bodova i davno je ispala.