Gabrić dvostruki strijelac u pobjedi Ankaragucua

• Ankaragücü je pobjedom prekinuo niz od dva poraza
  • Gabrić je zabio oba gola
Piše: Totalsport
subota, 5.3.2011. 15:29

NOGOMETAŠI Ankaragücüa slavili su 2-0 pobjedu na gostovanju, takvu treću ove sezone, kod Konyaspora u utakmici 24. kola turskog prvenstva. Oba je pogotka zabio hrvatski veznjak momčadi Drago Gabrić.

Trabzonsporov Hrvat na posudbi u klubu iz glavnog turskog grada svojoj je momčadi nedostižnu prednost donio već u prvom poluvremenu utakmice. Prvo je zabio već na samom otvaranju utakmice, u drugoj minuti, da bi sva tri boda za goste potvrdio u 31., svojim trećim prvenstvenim pogotkom sezone.

Ankaragücü je pobjedom prekinuo niz od dva poraza, ali i dug vremenski period od pobjede na gostovanjima. Posljednju takvu prije ove subotnje upisali su još u listopadu prošle godine kada su slavili kod Galatasaraya 4-2.