Getafe bez Sammira do četvrtfinala Kupa kralja, Sociedad ispao od Villarreala

• Getafe je izborio plasman u četvrtfinale Kupa kralja
  • U uzvratnoj utakmici 1/8 finala na svom travnjaku pobijedio je Almeriju 1:0
Piše: A.Ha.
srijeda, 14.1.2015. 22:42

GETAFE je izborio plasman u četvrtfinale Kupa kralja. U uzvratnoj utakmici 1/8 finala na svom travnjaku pobijedio je Almeriju 1:0.

Prvi susret završio je bez pobjednika rezultatom 1:1, a uzvrat je odlučio Vazquez pogotkom u 76. minuti, dvanaest minuta nakon što je ušao u igru. Sammir nije bio prijavljen u pobjedničkoj momčadi za ovu utakmicu.

Athletic Bilbao je na svom travnjaku umalo prokockao prednost od 4:2 iz prve utakmice protiv Celte. U uzvratu je Celta slavila s 2:0 autogolom Etxeite i pogotkom iz jedanaesterca Orellana, ali joj to nije bilo dovoljno.

Real Sociedad je u uzbudljivoj utakmici ispao od Villarreala, koji je u prvom susretu slavio s 1:0. U uzvratu je bilo 2:2, a Villarreal je dva puta prokockao vodstvo u ovom susretu.