HNL

Hajduk Dubrovčane nadigrao s 3:1

petak, 3.2.2006. 17:26

SPLITSKI Hajduk je s 3:1 pobijedio Dubrovnik. Trener Hajduka Ivan Gudelj na teren je izveo kombiniranu momčad, a tijekom utakmice je izmijenio 19 igrača. Niko Kranjčar nije igrao, a najefektniji među "Bilima" bio je Nikola Kalinić koji je Dubrovčanima zabio dva gola.

Hajduk je poveo pogotkom Kalinića već u 10. minuti igre. Samo 4 minute Kasnije Dubrovčani su uspjeli poravnati rezultat zgoditkom Salacana, a prvih 45 minuta susreta završilo je rezultatom 1:1.

Do novog vodstva splitski je klub došao u 48. minuti pogotkom Maria Grgurovića. Potvrdu vodstva i konačan rezultat postavio je Kalinić koji je u 67. minuti ponovno zatresao mrežu Dubrovčana za 3:1.

Hajduk je na terenu dominirao i pokazao bolju izvedbu od svojeg domaćina.

Splitska momčad sutra će snage odmjeriti protiv Konavla, dok ih puno ozbiljnija provjera sposobnosti očekuje u nedjelju kada se sastaju sa Širokim Brijegom.