HNL

Hajdukovci se ispucali na Mosoru

srijeda, 8.8.2007. 20:04

NOGOMETAŠI Hajduka uspjeli su lakše nego što se  to očekivalo doći do pobjede nad drugoligašem Mosorom. Prijateljska utakmica koju je na pomoćnom Hajdukovom igralištu sudio Edi Šunjić okončana je rezultatom 4:0 u korist ekipe Ivana Pudara.

Splitski strateg nakon napornog pucačkog treninga odlučio je poštedjeti udarni napadački dvojac Kalinić - Rukavina i priliku pružiti mladim igračima te rekovalescentima, koje su pojačali Rubil, Bartolović i Mađar Lisztes.

Pogotke za Hajduk postigli su Čubrilo u 8. minuti, Grgčić u 42. minuti te Selak u 46. i 65. minuti, prenosi Glas Dalmacije. Hajduk je, dodajmo, nastupio u sastavu: Tomić, Buljat, Linić, Pandža, Grčić, Gabrić, Rubil, Ljubičić, Lisztes, Bartolović i Čubrilo, dok su u drugom dijelu zaigrali još i L. Kalinić, Peraić, Tole, Maleš, Oremuš te Selak.