HNL

HNL: Uvjerljivi domaćini

subota, 9.8.2003. 22:30

Zagreb - Kamen Ingrad 3:1

ZAGREB je u dvoboju 3. kola prvenstva Hrvatske pobijedio Kamen Ingrad u Kranjčevićevoj rezultatom 3:1

U 21. minuti Zagreb je poveo golom Đalovića na asistenciju Lovreka, a na 2:0 povisio je Robert Prosinečki majstorski izvedenim slobodnim udarcem u 31. minuti.

Pobjednika je konačno odlučio Kruno Lovrek golom u 58. minuti, na odličnu asistenciju Radomira Đalovića.

Đalović koji je na sebe navukao tri igrača Kamen Ingrada, oslobodio ih se i odlično dodao Lovreku.

Zekić je u 72. minuti smanjio rezultat na 3:1, a Veličani su do kraja utakmice dominirali na terenu i ozbiljno prijetili Zagrebovom golu, ali su domaćini ipak uspjeli sačuvati rezultat.

Na utakmici se okupilo oko 2000 gledatelja, a glavni sudac bio je Vukić iz Rijeke.

Marsonia - Zadar  4:1

Nogometaši Marsonije i Zadra odigrali su 4:1.

Strijelci: 1-0 M. Vuka (37-11m), 1-1 Jurić (43), 2-1 Ačkar (67), 3-1 Barišić (72), 4-1 M. Vuka (77).

Pred 2.000 gledatelja sudio je Pavić iz Splita.

Osijek - Varteks 3:1

Nogometaši Osijeka u dvoboju 3. kola prvenstva Hrvatske na svom terenu pobijedili su Varteksa sa 3:1 (1:0).

Strijelci: 1-0 Ljubojević (25), 2-0 Ljubojević (59), 3-0 Ljubojević (61), 3-1 Mumlek (65-11m).

Pred 2.000 gledatelja sudio je Šupraha iz Kolana.