NBA

Indiana - Miami 94:81

petak, 7.5.2004. 08:50

U SERIJI na četiri pobjede Indiana vodi 1:0, a druga utakmica igra se za dva dana također u Indianapolisu.

Prvi nositelji Istoka, Indiana Pacersi nastavili su svoj pobjednički niz u doigravanju i u prvoj utakmici polufinala konferencije svladavši na svom parketu Miami Heat sa 9481.

Domaći Pacersi kontrolirali su rezultat od samoga početka, te su u trećoj četvrtini stigli i do najvećih 23 pogotka razlike (60-37). Gosti s Floride u posljednjoj su dionici zaprijetili, pet minuta prije kraja bilo je samo osam razlike (82-74), ali bliže od toga nisu mogli.

Pacerse je predvodio Ron Artest sa 25 koševa, Jamaal Tinsley je ubacio 17 uz odličan šut za tricu 5-6, dok su najefikasniji u sastavu Heata bili Dwayne Wade sa 22 i Rafer Alston sa 17 ubačaja.

Druga utakmica igra se u subotu u Indianapolisu.