Ivica 73. na prvom službenom treningu spusta

četvrtak, 27.11.2003. 11:40

AUSTRIJSKI skijaši očekivano su dominirali na prvom službenom treningu uoči subotnjeg spusta u kanadskom Lake Louisu.

Najbrži je bio svjetski prvak iz 1998. Andreas Schifferer, a 26 stotinki sporiji bio je olimpijski pobjednik Fritz Strobl. Treće vrijeme ostvario je Nijemac Max Rauffer.

Pobjednik Svjetskog kupa Stephan Eberharter bio je osmi, a Hermann Maier tek 20., sa 2 sekunde i 40 stotinki zaostatka.

Svjetski slalomski prvak Ivica Kostelić također je nastupio na treningu. Ovo mu je prvi nastup na treningu spusta Svjetskog kupa u posljednje četiri godine. Skijao je vrlo oprezno, pa je završio tek na 73. mjestu.

Danas je na rasporedu drugi službeni trening.