Jonas donio pobjedu Valenciji u sudačkoj nadoknadi, Atleticu nula protiv devetorice iz Getafea

• Valencia je svladala Valladolid 2:1
  • Getafe - Atletico 0:0
Piše: D.R.
ponedjeljak, 8.4.2013. 07:12

14. OVOSEZONSKU pobjedu Valencija je upisala protiv Valladolida 2:1. Jonas je donio pobjedu "šišmišima" tek u sudačkoj nadoknadi. Vodili su autogolom Mikela Belenziage iz 39. minute, a izjednačio je Oscar Gonzales u 71. minuti. Konačnih 2:1 Jonas je postavio nakon ubačaja Jonathana Viere, svojim desetim pogotkom ove sezone. Jonas i Roberto Soldado zabili su devet od 11 posljednjih pogodaka Valencije u prvenstvu.

Od 57. minute, napomenimo, Valencia je imala igrača više, isključen je Fonseca.

Getafe je kod kuće odigrao nulu bez pogodaka protiv Atletico Madrida. Susret su domaćini završili s devet igrača. U 72. minuti je isključen Mario Suarez, a u drugoj minuti sudačke nadoknade Diego Godin laktom je pogodio Alvara Vasqueza i također ranije krenuo u svlačionicu. Getafe je bio opasnija momčad i u igri, a remi je Atletico smjestio tri boda iza drugoplasiranog Reala.

Espanyol je slavio na gostovanju kod Osasune 2:0 golovima Hectora Morena i Mubaraka Wakasa.