Juve može i bez Mandžukića: Trijumfom u Genovi probio se na drugo mjesto

Piše: Z.A.
nedjelja, 10.1.2016. 22:49

JUVENTUS je nakon jako lošeg ulaska u sezonu njenu prvi dio završio sjajno: pobjedom za proboj na drugo mjesto Serie A, gdje se nalazi nakon 2:1 kod Sampdorije.

Golove za Juve zabili su Paul Pogba u 17. i Sami Khedira u 46. minuti, dok je strijelac za Sampu bio neuništivi Antonio Cassano u 64. minuti.

Domaćin u sudačkoj nadoknadi igrao bez isključenog braniča Nikolasa Moisandera. Mario Mandžukić nije nastupio za aktualnog talijanskog prvaka koji sada itekako ima šanse napraviti ono što se prije dva mjeseca činilo nemoguće - obraniti titulu, jer vodeći Napoli ima samo dva boda više.