• Juventus - Atalanta 3:0
  • Milan - Pescara 4:1
Piše: A. Ha.
nedjelja, 16.12.2012. 17:28

JUVENTUS je u 17. kolu Serie A svladao Atalantu 3:0 i pobjegao Napoliju pet, a Interu sedam bodova.

Već nakon 27 minuta igre bilo je 3:0. Mirko Vučinić je postigao prvi pogodak, Andrea Pirlo iz slobodnjaka drugi, a konačan rezultat postavio je Claudio Marchisio.

Milan je s 4:1 pobijedio Pescaru. Zanimljivo, Pescara je na San Siru postigla dva autogola preko Abbruscata i Jonathasa. Antonio Nocerino i Stephan El Shaarawy su dodali preostala dva gola za Milan. Za goste je pogodio Christian Terlizzi. Ante Vukušić je za poraženu momčad igrao do 64. minute.

Romin niz od četiri uzastopne pobjede zaustavljen je u Veroni gdje je Roma poražena od Chieva pogotkom Sergija Pellissiera. Genoa i Torino su odigrali bez pobjednika, 1:1.