Kalou kasnim golom približio Lille Ligi prvaka, Rennes se lako obračunao s Bastijom

• Rennes - Bastia 3:1
  • Lille - Guingamp 1:0
  • Kalou u 90. zabio za slavlje Lillea
Piše: L.Š.
nedjelja, 30.3.2014. 21:56

LILLE je u 31. kolu napravio još jedna korak prema Ligi prvaka, možda će se na kraju sezone posebno nagraditi Salomona Kaloua za pogodak u 90. minuti susreta protiv Guingampa kojim su otišli na šest bodova prednosti pred Saint-Etienneom, uoči njihovog večernjeg derbija s Lyonom.

Trećeplasirana momčad francuskog prvenstva sve do pred sam kraj lomila je otpor Guingampa, koji još uvijek ima briga oko ostanka, no nakon jednog kornera Kalou se našao na pravom mjestu i iz blizine zabio za veliko slavlje domaćih navijača.

U drugom susretu odigranom u nedjelju Rennes je u dvoboju dviju momčad iz sredine ljestvice na svom terenu svladao Bastiju. Za konačnih 3:0 zabijali su Alessandrini i Toivonen u prvom dijelu i Jean Makoun u 59. minuti.