HNL

Kamen Ingrad - Varteks 3:2

subota, 24.7.2004. 21:58

NOGOMETAŠI Kamen Ingrada u utakmici prvog kola nogometnog prvenstva Hrvatske pobijedili su Varteks s 3:2 (1:1).

Već u 16 sekundi domaćin dolazi u vodstvo. Vuica je odlično uposlio Šaranovića koji je bez većih problema prebacio istrčalog vratara Rumbaka.

Svega par minuta kasnije, u 6. minuti, Varaždinci dolaze do izjednačenja. Domaća obrana radi pogrešku koju koristi Milan Pavličić te obilazi Čavlinu i šalje loptu u mrežu.

Veličani su se u 37. minuti nakon pogotka Dajića počeli radovati, ali sudac je poništio gol. Navodno je došlo do prekršaja u šesnaestercu prije nego je upućen udarac.

U 62. minuti domaćin ponovno dolazi u vodstvo. Bajsić je pronašao Šaranovića koji je po drugi puta na utakmici svladao Željka Rumbaka.

U 75. minuti gosti ponovno vraćaju stvari na početak. Strijelac je po drugi puta bio Pavličić.

Ipak, svega pet minuta kasnije igrači Kamen Ingrada ponovno postižu pogodak. Kralj je pronašao Dajića koji je loptu pospremio iza Rumbakovih leđa za pobjedu Veličana od 3:2.

Pred 3.500 gledatelja sudio je Marijo Strahonja iz Zagreba, a pomagali su mu Vukušić i Krmar.