NAPADAČ Barcelone i nizozemske nogometne reprezentacije Patrick Kluivert napokon se pridružio svojim klupskim suigračima koji se nalaze na turneji u SAD-u nakon što je ishodio posebnu vizu.
Kluivertu je u petak zabranjen ulazak u SAD pošto je na bostonsom aerodromu ustanovljeno da nema posebnu vizu koja mu je bila potrebna zbog toga što je 1996. godine bio osuđen za uzrokovanje prometne nesreće u kojoj je jedna osoba poginula.
Kluivert se vratio u Španjolsku, te je u američkom veleposlanstvu u Madridu dobio posebnu vizu za ulazak u SAD.
No, Nizozemac neće nastupiti u večerašnjem dvoboju protiv Milana, već se očekuje da odigra tek jedan dvoboj na američkoj turneji, onaj protiv Manchester Uniteda u ponedjeljak.