Kranjčar i QPR korak bliže Premierligi: Nakon produžetaka izbacili Wigan

• QPR je izborio finale doigravanja Championshipa nakon što je na svom travnjaku pobijedio je Wigan 2:1
Piše: A.Ha.
ponedjeljak, 12.5.2014. 23:26

QPR je izborio finale doigravanja Championshipa nakon što je na svom travnjaku pobijedio je Wigan 2:1.

U prvoj utakmici nije bilo golova, a Wigan je u devetoj minuti uzvrata šokirao Kranjčara i društvo golom Percha. Vodio je Wigan sve do 73. minute kada je jedanaesterac za izjednačenje realizirao Austin.

Do kraja regularnog dijela nije bilo golova, pa su se igrali produžeci gdje je domaće navijače ponovno obradovao Austin svom drugim golom za finale doigravanja.

Niko Kranjčar odigrao je svih 120 minuta za QPR koji će se 24. svibnja na Wembleyu protiv Derbyja boriti za Premierligu.