Leicester kiksao kod posljednje Aston Ville, City slavio uz dva gola Aguera

• Leicester je remizirao s Aston Villom 1:1
  • City je razbio Crystal Palace sa 4:0
Piše: D.D./Hina
subota, 16.1.2016. 20:57

U UTAKMICI 22. kola engleske lige Aston Villa i Leicester su u Birminghamu odigrali 1:1, a Leicester je s bodom opet vodeća momčad lige.

"Lisice" su na gostovanju kod posljednjeplasirane Aston Ville propustili veliku priliku za sva tri boda jer su poveli u 29. minuti preko Shinjia Okazakija, a samo četiri minute kasnije je Ryad Mahrez promašio kazneni udarac. Domaćini su zaigrali bolje u drugom dijelu, te su izjednačili u 75. minuti golom Rudya Gestedea. Andrej Kramarić nije bio u sastavu Leicestera.

Aston Villa vs Leicester 1-1 Highlights & Goals... by sport-24hd
Manchester City je kod kuće sa 4:0 porazio Crystal Palace, a dva je gola na toj utakmici postigao Sergio Aguero. Uvjerljiv je bio i četvrtoplasirani Tottenham kod kuće protiv Sunderlanda (4:1).
Manchester City 4 - 0 Crystal Palace - 16/01... by footballdailytv

Leicester je trenutno vodeća momčad Engleske sa 44 boda, City je drugi s 43 boda, koliko ima i Arsenal, koji u nedjelju gostuje kod Stokea. Villa je ostala zadnja sa svega 12 osvojenih bodova.