Liga prvaka

Liga prvaka: Turski Bešiktaš pao i u Moskvi

srijeda, 30.9.2009. 20:47

Tekst: Totalsport

U PRVOJ utakmici 2. kola skupine B nogometne Lige prvaka moskovski CSKA svladao je sastav Beşiktaşa 2:1, te tako ubilježio prve bodove u ovosezonskom izdanju elitnog nogometnog klupskog natjecanja.

Turski predstavnik je i nakon druge utakmice s nulom na bodovnom kontu.

Po pogodak u svakom poluvremenu bio je recept kojim se poslužio domaćin, a oba su produkt solo-dionica strijelaca. Prvi je postigao Alan Džagojev u sedmoj minuti utakmice i to krasnim projektilom s više od dvadeset metara u suprotni gornji kut vratara Rüştüa Reçbera.

Dugogodišnji vratar turske izabrane vrste kapitulirao je i u 61. minuti nakon što je Miloš Krasić s lijeve strane probio obranu i ušao u šesnaesterac te prizemnom loptom povisio na 2-0.

Konačnih 2:1 u drugoj minuti sudačkog produžetka utakmice postigao je Ekrem Dağ.