ATP/WTA

Ljubičić: Dobro je krenuti glatkom pobjedom

nedjelja, 25.3.2007. 10:40

IVAN LJUBIČIĆ, koji je postavljen za 7. nositelja je relativno lako preskočio prvu prepreku ATP super turnira u Miamiu. Nakon sat i četiri minute sa 6-2 i 6-3 po setovima svladao je Talijana Filipa Volandrija. Tako je Ljubo napravio prvi korak prema obrani prošlogodišnjeg finala u kome je izgubio od Rogera Federera u tri tie breaka seta.

"Dobro je krenuti glatkom pobjedom, no nije bilo lako igrati zbog vrlo neugodnog vjetra koji je puhao cijelo vrijeme meča. No, srećom da sam puno puta igrao u takvim uvjetima na središnjem terenu pa poznajem uvjete" - rekao je za Index Ivan kratko nakon meča. Ovo je bila druga Ljubina pobjeda protiv Volandrija. U trećem kolu će da čekati Moya ili Santoro. Protiv Španjolca najbolji hrvatski tenisač ima omjer 4-3, a sa Santorom neodlučeno 3-3.