Lyon našao recept za povratak pobjedama: Lovrena ne puštati u igru

• Le Championnat, 33. kolo:
  • Montpellier - Lyon 1:2 (Belhanda 41 / Lopez 29, Grenier 90+3)
Piše: Z.A.
subota, 20.4.2013. 07:09

LYON je u prvom susretu 33. kola Le Championnata. U gostima pobijedio Montpellier 2:1, golom u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Clement Grenier je u 93. minuti zakucao loptu pod prečku "topovskim udarcem" s preko 20 metara.

Gosti su protiv boljih domaćina poveli u 29. minuti golom Lisandra Lopeza glavom, a Belhanda je izjednačio u 41. minuti udarcem s ruba kaznenog prostora.

Dejan Lovren, nakon što dvije utakmice nije bio u kadru, vratio se na klupu, ali je tamo prosjedio cijelu utakmicu.

Podsjećamo, Lovren je bio izravni krivac za poraze od Bastie i Sochauxa, pa ga je trener Remi Garde privremeno maknuo iz momčadi. Lyon je bez Lovrena prvo izgubio kod Reimsa, ali je zatim pobijedio Toulouse i evo Montpellier.

Lyon je barem privremeno opet drugi na ljestvici.

Redoslijed: 1. PSG 67 (-1), 2. Lyon 59, 3. Marseille 58 (-1), 4. St. Etienne 54 (-1), 5. Nica 54 (-1)..., 7. Montpellier 48...