Lyon u gostima pregazio Mladu Boleslav, a Real Sociedad rutinski s Aberdeenom

• 3. pretkolo Europske lige
Piše: S.Č
četvrtak, 31.7.2014. 23:24

DANAS su se odigrale brojne utakmice 3 pretkola Europske lige, a osim utakmica hrvatskih predstavnika Hajduka, Rijeke i Splita, kao najzanimljivije izdvajamo remi 1:1 Dinama iz Moskve s izraelskim predstavnikom Shmonom, domaću pobjedu PSV-a nad austrijskim St. Poltenom, gostujući 4:1 trijumf Lyona nad Mladom Boleslav te pobjedu Real Sociedada nad nekad slavnim Aberdeenom.

U Moskvi su Izraelci poveli golom Kola u 63. minuti, da bi osam minuta poslije konačan rezultat donio fantastičnim golom Kevin Kuranyi.

PSV je na domaćem terenu jedva svladao St. Polten golom de Jonga u 60 minuti, a Nizozemci će otići na uzvrat u Austriju bez Jozefzoona, koji je u razmaku od samo dvije minute, u sudačkoj nadoknadi, dobio dva žuta kartona.

Lyon je u gostima razmontirao Mladu Boleslav, a za Francuze je dvaput bio strijelac Yattara, te po jednom Umtiti i Gonalons.

Real Sociedad je rutinski slavio protiv Aberdeena, a golove za Baske zabili su Zurutuza i Canales.